Akcesoria do filtrów Supreme 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju akcesoria do filtrów Supreme. U nas kupisz gotowe filtry do wody oraz niezbędne części i elementy, które ulegają naturalnej eksploatacji. Akcesoria do filtrów Supreme to kategoria, w której znajdziesz sól tabletkową w różnych pakietach kilogramowych, zawory by-pass, przyłącza, lejki oraz kropelkowe testery, które mogą okazać się bardzo pomocne przy określeniu stopnia twardości wody. 

Akcesoria do filtrów – wszystko, czego potrzebujesz

Aby filtry działały sprawnie i zapewniały idealną jakość wody, potrzebujesz do nich odpowiednich akcesoriów. Warto stawiać na produkty wysokiej jakości. Pamiętaj, że na działanie urządzeń filtrujących mają wpływ nie tylko ich fabryczne parametry, ale również to, jakie akcesoria do filtrów zostaną w nich zastosowane.

Chcesz mieć pewność, że stawiasz na to, co najlepsze? Przejrzyj ofertę produktów, w której znajdziesz akcesoria do filtrów Supreme. Wybór jest szeroki, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci korzystają z różnorodnych systemów filtracyjnych. Dbamy o to, aby każdy znalazł to, czego potrzebuje. Przekonaj się!

Filtry Supreme – akcesoria podstawowe

Podstawowym akcesorium do filtrów, bez którego nie może się obejść wiele urządzeń, jest sól tabletkowa. Służy ona do zasilania złoża jonowymiennego oczyszczającego wodę. Kupisz u nas wysokiej klasy sól tabletkową, która składa się w 99,5% z chlorku sodu. Jest niemal całkowicie pozbawiona domieszek innych związków mineralnych. Dlaczego to takie ważne?

Dzięki czystemu składowi zostaje wyeliminowane zjawisko powstawania złogów solnych w filtrze. Dodatkowo wysokiej klasy sól w tabletkach pozwala na dokładniejsze czyszczenie złoża jonowymiennego w czasie regeneracji, a także zapewnia brak odkładania się na nim niepożądanych zanieczyszczeń.

Pamiętaj! Aby zmiękczacz wody pracował prawidłowo, zbiornik na sól w tabletkach powinien być przez cały czas w połowie zasypany.

Oferujemy sól tabletkową w opakowaniach o różnej pojemności – od 25 kg, aż do 1000 kg. Kupisz u nas również wiele innych akcesoriów do filtrów Supreme. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w asortymencie.

Akcesoria do filtrów Supreme – szeroki wybór

Masz filtr Supreme? Akcesoria, jakie możesz do niego dobrać, znajdziesz w naszej ofercie. To między innymi:

  • przyłącza elastyczne,
  • lejki do zasypu złoża,
  • zawory BY-PASS do systemów OXYLINE,
  • zawory BY-PASS z mixingiem.

Te i wiele innych akcesoriów do filtrów Supreme pozwolą Ci korzystać z urządzenia z maksymalną wydajnością, a jakość wody w Twoim domu będzie zawsze na najwyższym poziomie.

Proponujemy także kropelkowe testy twardości wody. To bardzo ważne pomiarowe akcesorium do filtrów, dzięki któremu ocenisz pH wody w Twoich kranach. Jeśli okaże się zbyt wysokie, możesz zdecydować się na zmiękczacz, który poprawi jej parametry.

Badanie przeprowadzisz bardzo łatwo w domowych warunkach. Wlej 5 ml wody do załączonego pojemniczka. Wstrząsając menzurką, dozuj krople do momentu zmiany koloru z czerwonego na zielony.

Tester pozwala określić twardość wody w stopniach niemieckich (dH). Jest do niego dołączona tabelka, za pomocą której szybko przeliczysz je na inne jednostki, jeśli jest to konieczne.

Potrzebujesz innych akcesoriów do filtrów Supreme? Nie masz pewności, na co się zdecydować? Chętnie Ci doradzimy – skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego z pewnością znajdziesz w niej produkty, których potrzebujesz. Kupisz je z szybką wysyłką i z gwarancją najwyższej jakości.

Najczęściej kupowane
Informacje