Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Kompaktowy zmękczacz wody SUPREME SOFT

SUPREME-SOFT15

4 dni

Kompaktowy zmiękczacz wody SUPREME SOFT 15 L

2 015,45 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

2 015,45 zł za szt.

Wieczna walka z zaciekami na szklankach, kieliszkach, talerzach i sztućcach po ich umyciu? Nadmierne zużycie proszku oraz mydła? A może często powracające awarie zmywarki lub pralki automatycznej? Wszystkie te problemy są praktycznie zawsze efektem zbyt twardej wody płynącej z kranu. Nie ma tutaj znaczenia to, czy korzysta się z sieci wodociągowej, czy z przydomowego ujęcia (nierzadko bardzo płytkiego). Nadmierna twardość to problem występujący w większości regionów naszego kraju, z którym jednak łatwo można sobie poradzić.
Proponujemy bowiem niezawodne, nowoczesne i niezwykle wydajne zmiękczacze i filtry do wody Supreme Soft, które do swojego działania wykorzystują innowacyjną technologię. 10-letnia gwarancja jest zdecydowanie najlepszym dowodem na to, że warto postawić na to urządzenie. Proces zmiękczający H2O jest bardzo skuteczny, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji systemu. Filtry Supreme Soft wymagają użycia do regeneracji złoża dużo mniejszej ilości soli oraz wody. Związane jest to między innymi z technologią płukania przeciwprądowego UpFlow. Koszty eksploatacji są dzięki temu dużo niższe, a zmniejszone zużycie soli sprawia, że urządzenie jest przyjaźniejsze środowisku.

Zmiękczacze wody Supreme Soft gwarantują oszczędność pieniędzy

Ograniczone do minimum koszty związane ze zmiękczaniem wody w domu, w firmie czy w budynku użyteczności publicznej to nie wszystko. Przez jej twardość nierzadko generowane są dodatkowe, zupełnie niepotrzebne wydatki. Wpływa to między innymi na przedwczesne zużycie pralek oraz zmywarek, w których osadza się kamień, doprowadzając do różnych awarii. Jeśli w budynku korzysta się z systemu centralnego ogrzewania, osady budujące się w rurach odbierają ciepło i zmuszają do intensywniejszego grzania. Wzrasta również zużycie środków czystości, gdyż mydło, proszki i różne detergenty gorzej się pienią.
Nowoczesny zmiękczacz kompleksowo rozwiązuje te problemy. Zamontowany na wejściu wodociągu do budynku lub mieszkania filtr zmiękczający jonizuje całą wpływającą wodę. Nasze systemy sprawią, że skończą się wszystkie wspomniane wcześniej problemy, a także poprawi się jej smak, ponieważ filtr usunie wiele związków metali.

Filtry zmiękczające wodę – systemy o wielu zaletach

Skuteczność działania jest bardzo istotna, ale wybierając te rozwiązania, można liczyć także na wiele innych, równie ważnych zalet. Systemy zmiękczające, które proponujemy w konkurencyjnej cenie, charakteryzuje między innymi:

• pojemnik mieszczący 15 litrów złoża (monosferyczna żywica marki Lewatit o wysokiej wydajności jonizacji),
• zawór do sterowania elektronicznego w wersji objętościowej,
• komplet węży do odprowadzania popłuczyn,
• wydajna i tania regeneracja złoża metodą przeciwprądową UpFlow (zużywa wodę i sól w ilościach nawet trzykrotnie mniejszych od urządzeń klasycznych),
• czytelny i prosty w obsłudze ekran LCD wyposażony w podświetlenie i z wgranym menu w języku polskim.

Te nowoczesne zmiękczacze są przy tym wykonane z najwyższej jakości materiałów, a więc niezawodne. Filtry Supreme Soft sprzedajemy z tego powodu z gwarancją aż na 10 lat. Zapraszamy już teraz do wyboru naszych systemów. Taki filtr to inwestycja na długie lata, która na pewno szybko się zwróci, a przy tym pozwoli cieszyć się wysokiej jakości, dobrze oczyszczoną i bezpieczną kranówką. Urządzenia te mają szerokie zastosowanie zarówno w prywatnych budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach wykorzystywanych pod działalność gospodarczą lub publiczną.

Producent SUPREME
Złącze elektryczne 230/50 V/Hz
Typ zaworu regulującego 541N89
Przyłącze 3/4"
Ciśnienie robocze min./maks. 1,4 bar / 8,3 bar
Maksymalny pobór mocy 17 W
Temperatura pracy 2°C - 48°C
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu