Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtry Supreme Multi 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Niska jakość wody pitnej to problem, z którym musi zmagać się wiele gospodarstw domowych. Dotyczy to nie tylko tych budynków, do których H2O dostarczane jest z prywatnych ujęć. To także różnego rodzaju zanieczyszczenia występujące w miejskich sieciach wodociągowych, które w wielu przypadkach mogą być groźne dla zdrowia, a i dodatkowo pogarszają smak, zapach oraz kolor płynu.

Wielofunkcyjne systemy do wody Supreme Multi

Stosowanie różnego rodzaju dzbanków uzdatniających jest oczywiście rozwiązaniem skutecznym, ale mało wygodnym oraz wydajnym. W jednym momencie możemy przefiltrować tylko niewielką ilość wody, będąc zmuszonym do ciągłego uzupełniania pojemnika. Problem można jednak rozwiązać kompleksowo, zamawiając w naszym sklepie kompaktowy system wykonany w oparciu o niezawodne filtry SUPREME MULTI. Cały zestaw można zamówić w poniższej ofercie w naprawdę przystępnej cenie i z gwarancją efektywności jego działania oraz długiej żywotności.

Najczęściej kupowane
Informacje

Najczęstsze problemy z jakością wody w domach

Nasz kompaktowy system wielofunkcyjny wyposażony w filtry SUPREME MULTI został przygotowany pod kątem usuwania najczęstszych przyczyn niskiej jakości wody użytkowej w domach prywatnych. Zalicza się do nich:

  • nadmierna twardość,
  • obecność jonów żelaza,
  • występowanie jonów manganu,
  • występowanie jonu amonowego,
  • obecność różnego rodzaju związków organicznych.

Nasz system został przygotowany z myślą o usuwaniu wszystkich tych problemów jednocześnie. W jednej, kompaktowej obudowie SUPREME MULTI znajduje się nowoczesne złoże filtrujące ECOMIX, które pozytywnie przeszło wiele testów i wielokrotnie zostało już sprawdzone przez użytkowników. Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe. Wystarczy podłączyć je do istniejącej sieci rozprowadzającej H2O po budynku, aby cieszyć się krystalicznie czystą wodą o przyjemnym zapachu i smaku.

Dlaczego usuwanie powyższych zanieczyszczeń jest tak istotne?

  • Żelazo oraz mangan mają negatywny wpływ na nasze zdrowie, a dodatkowo pozostawiają rdzawe naloty w wannach, kabinach prysznicowych czy umywalkach. W skrajnych przypadkach obecność tych jonów może nawet zabarwiać na czerwono pranie.
  • Twarda woda to przede wszystkim skrócone życie urządzeń podłączonych do sieci, w tym pralek oraz zmywarek. Na elementach rozprowadzających wodę osadza się kamień, który ogranicza przepływ, a przy tym może uszkadzać delikatne części.
  • Wyraźnie gorszy smak, a do tego nierzadko nieprzyjemny zapach H2O, to efekt obecności związków organicznych. Badania wykazały, że w skrajnych przypadkach mogą one nawet zwiększać podatność zapadnięcia na choroby nowotworowe.
  • Na nieprzyjemny smak oraz zapach wpływa również jon amonowy, który dodatkowo może sprzyjać powstawaniu związków groźnych dla ludzkiego zdrowia.

Efektywne działanie filtrów SUPREME MULTI

Można oczywiście próbować usuwać wszystkie te zanieczyszczenia oraz zmiękczać H2O poprzez rozbudowany system, na który składają się oddzielne filtry. Można jednak również skorzystać z poniższej oferty, zamawiając u nas jedno urządzenie, które kompleksowo zajmie się wszystkimi tymi problemami. W niewielkiej obudowie znajduje się zbiornik z niezwykle skutecznym złożem ECOMIX, przygotowanym na bazie 5-ciu różnych składników. Każdy z nich tworzy indywidualne pole uzdatniające H2O, zmiękczające i usuwające groźne jony czy związki organiczne.

Efektywność działania takiego systemu stoi na bardzo wysokim poziomie. Pomimo kompleksowego oczyszczania, zachowany zostaje wysoki przepływ wody. Nawet w instalacjach zbudowanych na bazie przydomowego ujęcia można zachować w układzie naprawdę wysokie ciśnienie.

Samo złoże ECOMIX jest przy tym bardzo trwałe, poddawane procesowi automatycznego oczyszczania. Wystarczy w tym celu utrzymywać odpowiedni poziom specjalnego roztworu soli, który regeneruje mieszankę ECOMIX i gwarantuje pełną wydajność pracy całego systemu filtrującego.

Nasze urządzenia da się z powodzeniem stosować zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w blokach, ciesząc się wodą nie tylko czystą i przyjemną w smaku, ale przede wszystkim bezpieczną dla zdrowia. Kompaktowe obudowy można zamawiać w wersjach z różnymi średnicami przyłączy. Cały zestaw należy podłączyć bezpośrednio do instalacji wodnej oraz odpływ do kanalizacji. Filtry SUPREME MULTI są dodatkowo wyposażone w elektroniczny wyświetlacz z podświetleniem do kontrolowania parametrów pracy. Z tego powodu niezbędne jest także podłączenie do zasilania elektrycznego.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z poniższą ofertą i do składania zamówień. System filtrów SUPREME MULTI jest niezwykle prosty w montażu, dostarczany z instrukcją prowadzącą krok po kroku przez ten proces. Oprócz samego systemu, w naszym sklepie można zamawiać również wyposażenie opcjonalne, w tym elastyczne węże czy zawory BY-PASS do omijania układu uzdatniania H2O. Sprzedajemy wyłącznie wysokiej klasy urządzenia, czego najlepszym potwierdzeniem jest udzielanie gwarancji aż na 10 lat. Za niewielkie pieniądze można cieszyć się smaczną i zdrową wodą bez nieprzyjemnego zapachu nawet wtedy, gdy pobiera się ją z własnego, przydomowego ujęcia.