Filtrysupreme.pl realizuje dostawę zakupionego towaru na terytorium Polski, Czech, Słowacji i innych krajów UE.Czas dostawy towaru w zależności od wyboru formy przesyłki wynosi  od 1 do 7 dni roboczych

KOSZT DOSTAWY (BRUTTO)*

Kurier 

Kurier za pobraniem

18,99 zł  

23,99 zł

DARMOWA DOSTAWA OD 350 zł**

* Ceny dotyczą dostawy na terenie Polski. Koszt wysyłki do Czech, Słowacji i innych krajów UE jest ustalany zawsze przy złożeniu zamówienia.
**  Darmowa dostawa powyżej kwoty zakupów 350 zł nie obejmuje Płatności przy odbiorze oraz zakupu i dostawy Soli (SPRAWDŹ >>)


FIRMY KURIERSKIE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY:

Od samego początku firmę DPD wyróżnia przyjazne podejście do klienta i znajomość specyfiki polskiego rynku, oraz wiedza, że dla Klientów liczy się przede wszystkim terminowość doręczania przesyłek, ale także elastyczność obsługi oraz wygoda i prostota rozwiązań. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze osiągają standardy operacyjne zapewniające doskonałą sprawność procesów logistycznych.

Przydatne linki: SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI DPD

Firma kurierska UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, doręczającym kilkanaście milionów paczek dziennie. UPS jest bardzo dobrze przygotowany do oczekiwań Klientów, zarówno w drodze, jak i w trybie online. Doręczenie przesyłki w UPS Standard w 98,6% ma miejsce następnego dnia roboczego od daty wysyłki. 


Przydatne linki: SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI UPS

Firma kurierska DHL jest naszym stałym partnerem od wielu lat, dlatego bardzo dobrze znana jest nam jakość świadczonych przez nich usług. Czas doręczenia przesyłki krajowej przez kuriera DHL wynosi 1 dzień roboczy.

Przydatne linki: SPRAWDŹ STATUS PRZESYŁKI DHL

  • ZAKUPY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

    Dokładamy wszelkich starań, żeby czas realizacji zamówienia był możliwie najkrótszy. Czas wysyłki zamówienia obliczysz dodając czas realizacji zmówienia podany przy każdym produkcie oraz czas oczekiwania na wpłatę (nie dotyczy wysyłki za pobraniem).

  • CZAS DOSTAWY

    Po skompletowaniu zamówienia przekazujemy paczkę Kurierowi. Zazwyczaj czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Numer listu przewozowego, w celu śledzenia przesyłki otrzymasz od nasz e-mailem, w momencie nadania przez Nas Kuriera. Dodatkowo Kurier powinien skontaktować się z Tobą w dniu doręczenia paczki.

  • TOWAR W TWOIM DOMU

    Po otrzymaniu paczki sprawdź czy nie została ona uszkodzona w transporcie, oraz czy towar spełnia Twoje oczekiwania. W razie pytań skontaktuj się z Naszym Biurem Obsługi Klienta:  512 038 276 lub biuro@filtrysupreme.pl

PRZEJDŹ DO ZAMÓWIENIA


Informacje