Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Wkłady do filtrów wody 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Subcategories

 • Wkłady sznurkowe
  Wkłady sznurkowe

  Filtr sznurkowy

  Filtr sznurkowy są idealnym rozwiązaniem w przypadku pozbywania się z instalacji zanieczyszczeń mechanicznych. Filtr do wody sznurkowy ułatwia pozbycie się osadów, mułu czy iłów, niezależnie od ich wielkości, poprawiając tym samym jakość filtrowanej wody. Tego typu filtr sznurkowy pozbawi wodę zarówno piasku, jak i rdzawych fragmentów oderwanych z rury dopływowej.

  Filtry sznurkowe wykonane zostały ze sznurka polipropylenowego, który w żaden sposób nie wpływa na smak czy zapach filtrowanej wody. Filtry sznurkowe posiadają atest PZH gwarantujący bezpieczeństwo w czasie jego kontaktu z wodą pitną. Sznurkowa struktura wkładu nie wpływa znacząco na zmiany w ciśnieniu wody, powoduje również, że wkład jest odporny na chemikalia i rozwijające się na nim bakterie. Ten rodzaj filtra do wody dzięki specyficznej budowie pomaga zatrzymywać kolejne zanieczyszczenie w warstwach wkładu. Filtr do wody sznurkowy renomowanej marki Supreme cechują się wysoką jakością materiałów, z których został wykonane i co za tym idzie z wytrzymałością, która nie wpływa na dobrą cenę, a także bezpieczeństwem w kontakcie z wodą przeznaczoną do spożycia.

 • Mineralizatory wody
  Mineralizatory wody

  Mineralizatory wody

  W bardzo wielu przypadkach woda wodociągowa płynąca z naszych kranów nie spełnia naszych oczekiwań. Ze względu na wysoką zawartość chloru używanego do dezynfekcji, zanieczyszczeń lub przekroczeń stężeń metali ciężkich woda ta ma nienajlepszy smak i zapach. Coraz częściej sięgamy po wodę butelkowaną lub mineralną, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Rozwiązaniem tej sytuacji może być montaż sytemu odwróconej osmozy, a wkłady mineralizujące są jednym z elementów systemu odwróconej osmozy.

  Głównym jej elementem jest membrana osmotyczna, działająca na zasadzie sita oddzielającego pod ciśnieniem wodę od wszelkiego rodzaju zawartych w niej zanieczyszczeń. Membrana zatrzymuje na swojej powierzchni zarówno szkodliwe dla organizmu związki chemiczne, zanieczyszczenia lub drobnoustroje, ale także wartościowe dla nas pierwiastki wapń, magnez czy sód. Dlatego też stosuje się mineralizatory wody wzbogacające krystalicznie czysta wodę o mikroelementy niezbędne dla naszego organizmu. Mineralizator wody stosuje się do wzbogacenia oczyszczonej wody.

  Dostępne w sklepie mineralizatory bez problemu pasują do większości tego typu filtrów dostępnych na rynku, a ich budowa ułatwia szybką i bezproblemową wymianę, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. Mineralizatory wody marki Supreme są wykonane z wysokiej jakości materiałów i posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przy kontakcie z wodą do spożycia.

Najczęściej kupowane
Informacje