Systemy odwróconej osmozy 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Płynącą z kranów w naszych domach czy firmach ciecz niestety nie zawsze da się określić mianem wody pitnej. Wysoki poziom jej zanieczyszczenia dotyczy nie tylko tych instalacji, w których wykorzystuje się przydomowe ujęcia. Często również wiele do życzenia pozostawia jakość H2O pochodzącej bezpośrednio z miejskich wodociągów. Problemem są tutaj przede wszystkim zanieczyszczenia stałe, a więc między innymi drobinki piasku lub metalu pochodzące bezpośrednio z rur. W wodzie mogą znajdować się także różnego rodzaju związki chemiczne. Zalicza się do nich między innymi żelazo, potas, mangan, chlor, a nawet siarkowodór. W dużych ilościach są one groźne dla zdrowia człowieka, a przy tym zawsze pogarszają smak oraz zapach cieczy.

Wystarczy jednak skorzystać z poniższej oferty przygotowanej przez nasz sklep internetowy, aby cieszyć się krystaliczną wręcz czystością wody. Filtr z odwróconą osmozą to rozwiązanie proste w swojej konstrukcji, które okazuje się jednocześnie bardzo skuteczne. Sprzedajemy filtry SUPREME w wielu różnych wersjach, w tym PREMIUM, zawsze w konkurencyjnych cenach. Odwrócona osmoza to proste w obsłudze i stylowe urządzenie, które które zadowoli najbardziej wymagających klientów. 

Najczęściej kupowane
Informacje

Jak działa odwrócona osmoza?

Niepozorne urządzenie z naszego sklepu jest wielostopniowym systemem filtrującym wodę. Substancja wpływa do wnętrza obudowy i zostaje przepuszczona przez specjalne filtry osmotyczne. W trakcie jej przesączania usuwane są nie tylko zanieczyszczenia stałe, ale także różnego rodzaju związki chemiczne. H2O po przejściu przez filtr odwróconej osmozy jest idealnie czyste i sterylne, pozbawione groźnych dla zdrowia bakterii oraz drobnoustrojów.

Najważniejsze korzyści płynące z użytkowania naszych filtrów SUPREME PREMIUM to:

  • usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, nawet drobinek o wielkości 0,0001 mikrona,
  • eliminacja bakterii, wirusów oraz drobnoustrojów,
  • usuwanie metali ciężkich, chloru i innych groźnych związków chemicznych.

Ponieważ efektem ubocznym odwróconej osmozy jest częściowe usunięcie z wody cennych składników, nasze systemy można dodatkowo wyposażyć w jonizatory oraz mineralizatory. Ciecz po przejściu przez takie filtry jest nie tylko idealnie czysta i smaczna, ale także bardzo zdrowa.

Odwrócona osmoza SUPREME PREMIUM – najwyższa jakość w przystępnej cenie

Pomimo rozbudowanej funkcjonalności tych urządzeń, ich instalacja w budynku jest wyjątkowo prosta i nikomu nie powinna sprawić żadnych problemów. Dzięki kompaktowej obudowie filtr z odwróconą osmozą może być założony w praktycznie dowolnym miejscu. Do każdego zamówionego zestawu dołączone są wszystkie elementy niezbędne do takiego montażu, w tym uszczelki, uchwyty oraz złączki. W naszym sklepie można znaleźć również szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, dzięki którym łatwo dopasować instalację do indywidualnych potrzeb i warunków technicznych w budynku.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, gwarantujemy wszystkim Klientom pełne bezpieczeństwo i najwyższy poziom zadowolenia. Filtry odwróconej osmozy SUPREME PREMIUM produkowane są na terenie Unii Europejskiej z zastosowaniem najlepszych, certyfikowanych przez NSF International materiałów.

Ich stosowanie jest bezpieczne zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Oczyszczoną wodę mogą pić nawet niemowlęta oraz kobiety w ciąży. Kupując filtr z odwróconą osmozą, wykazują się Państwo troskę nie tylko o własne zdrowie. To jednocześnie lepszy smak przygotowywanych napojów oraz domowych potraw. Filtry z odwróconą osmozą dodatkowo skutecznie zmiękczają H2O. Dzięki ich wykorzystaniu będzie można zapomnieć o brzydkich zaciekach na świeżo umytych naczyniach oraz o nadmiernym zużyciu mydła, detergentów i różnych środków czystości. Zmniejszenie twardości wody przyczynia się dodatkowo do ochrony sprzętu AGD wykorzystywanego w domu lub w firmie. Zmywarki oraz pralki automatyczne nie zapychają się kamieniem i wykazują się tym samym dłuższą żywotnością.

Filtr z odwróconą osmozą SUPREME PREMIUM – wiele wersji do wyboru

Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów, przygotowaliśmy rozbudowany asortyment, który ułatwia dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Odwrócona osmoza SUPREME PREMIUM to system, który dostępny jest w naszej ofercie w kilku wersjach do wyboru:

  • pięciostopniowy,
  • sześciostopniowy,
  • siedmiostopniowy,
  • ośmiostopniowy.

Zastosowanie w tych urządzeniach najnowocześniejszych technologii sprawia, że są one w stanie usunąć z wody nawet do 98% zanieczyszczeń, zarówno nieorganicznych, jak i organicznych. Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór akcesoriów, w tym między innymi membrany kapilarne oraz kompaktowe jonizatory. Wszystkie dostępne w ofercie produkty są oryginalne i certyfikowane, sprzedawane w przystępnych cenach z pełną gwarancją producenta.

Kadm, arsen, chrom, miedź, ołów, a nawet rtęć – każdy z tych metali ciężkich może znajdować się w wodzie wypływającej z kranu. Odwrócona osmoza poradzi sobie jednak skutecznie także z tym problemem. Zapraszamy więc już teraz do sprawdzenia wszystkich możliwości tych filtrów i do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.