Systemy odwróconej osmozy

Pięciostopniowy system Odwróconej Osmozy

SUPREME-RO5

4 dni

Pięciostopniowy system Odwróconej Osmozy, SUPREME

426,83 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

426,83 zł za szt.

Doskonały smak, neutralny zapach oraz kompleksowa ochrona przed zanieczyszczeniem mechanicznym i biologicznym – RO5 PREMIUM to wysokiej klasy system filtrujący odwróconej osmozy dedykowany zastosowaniom domowym oraz przemysłowym. Produkowany według europejskich standardów zgodnie z najwyższymi normami jakości, gwarantuje wydajne i bezpieczne uzdatnianie wody z kranu, czyniąc ją zdrowszą i zdatną do picia.

Jedną z najważniejszych cech pięciostopniowego systemu RO5 PREMIUM jest jego ponadprzeciętna wydajność. Filtry są w stanie uzdatnić aż 280 litrów H2O na dobę, co czyni go najbardziej wydajnym systemem w swojej klasie. Co więcej, zastosowanie oryginalnej, amerykańskiej membrany osmotycznej o bardzo niskiej porowatości pozwala na skuteczne odseparowanie cząsteczek o wielkości do 0,0001 mikrona – 10 000 000 razy mniejszych niż 1 mm. Dzięki swoim właściwościom system skutecznie zapobiega przedostawaniu się do cieczy większości wirusów, bakterii i pozostałych zanieczyszczeń, blokując aż 96-98% drobinek. Odwrócona osmoza eliminuje również takie pierwiastki jak magnez, wapń, mangan, żelazo, ołów czy inne metale ciężkie. Dodatkową zaletą odwróconej osmozy wykorzystywanej przy uzdatnianiu systemem RO5 PREMIUM jest obniżenie stężenia chloru oraz pozostałych zanieczyszczeń mechanicznych. Po przejściu przez takie filtry 'kranówka' jest w pełni zdatna do picia, bez konieczności jej uprzedniego gotowania.

Bardzo ważnym elementem całego systemu są bakteriostatyczne wkłady liniowe typu QC – mocowane na szybkozłączce. Dzięki temu montaż, demontaż lub wymiana wkładu stają się szybkie i całkowicie bezproblemowe. Nie są do tego potrzebne dodatkowe narzędzia ani urządzenia do uszczelniania, takie jak taśma teflonowa. Wkład S-L-CARB-QC zawiera wysokiej jakości węgiel z łupin orzechów kokosowych, który doskonale poprawia zapach i smak wody z instalacji.

Na uwagę zasługuje niebanalny, atrakcyjny design systemu Supreme Premium. Integralnym elementem kompletu jest nowoczesny kranik ze stylową wylewką obrotową 360°, pasującą do każdej aranżacji, bez względu na jej rodzaj. Korzystanie z czystej, smacznej i zdrowej wody z kranu jeszcze nigdy nie było prostsze – zamów zestaw do odwróconej osmozy Supreme i ciesz się najwyższą jakością filtracji w najlepszej cenie.

Odwrócona osmoza w pięciostopniowym systemie – główne zalety:

• wysoka jakość urządzenia,
• wydajność zestawu membrany na poziomie 75 GPD (280 l / 24 h),
• bakteriostatyczne wkłady mocowane na szybkozłączkę QC,
• poprawia smak oraz zapach H2O
• wykonany z najwyższej jakości, atestowanych materiałów i tworzyw,
• łatwa instalacja, wymiana i demontaż,
• system wyposażony w obrotowy kranik, pasujący do każdej kuchni,
• możliwość instalacji dodatkowych wkładów: jonizujących oraz mineralizujących,
• opcja podłączenia pompy zewnętrznej dla uzyskania większego ciśnienia,
• niskie koszty użytkowania,
• skutecznie blokuje wirusy, bakterie oraz cząsteczki do wielkości 0,0001 mikrona,
• w zestawie niezbędne elementy montażowe.

Jak wybrać filtry do swojego domu?

Niezwykle skuteczna metoda filtracji wody pitnej, jaką jest odwrócona osmoza, sprawia, że na rynku pojawiło się wiele systemów i gotowych zestawów uzdatniających. Wybierając gotowe zestawy Supreme, zyskują Państwo pewność zakupu urządzeń bezpiecznych, wydajnych i posiadających wszystkie niezbędne atesty oraz zezwolenia. W razie wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem.

We wszystkich systemach Supreme, w których zamontowana jest membrana osmotyczna o wydajności 75GPD, reduktor przepływu jest budowany w wężyk odprowadzający do kanalizacji.  W systemach RO Supreme, w których zastosowana membrana jest o innej wydajności, znajduje się tradycyjny ogranicznik (restryktor).

Ciśnienie maksymalne 6 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 2,8-6 bar
Głębokość 14 cm
Średnica przyłącza 3/8" (DN10)
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Ciśnienie minimalne 2,8 bar
Ilość stopni filtracji 5
Szerokość 39 cm
Producent SUPREME
Prędkość filtracji (wydajność) 330-1260 L/24 H
Ilość oringów 2
Wysokość 40 cm
Wymiary zbiornika 34,5 x 23,5 cm
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane