Systemy odwróconej osmozy

Sześciostopniowy system Odwróconej Osmozy

SUPREME-RO6

4 dni

Sześciostopniowy system Odwróconej Osmozy, SUPREME

451,22 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

451,22 zł za szt.

Wysoka jakość wykonania, ponadprzeciętna wydajność filtracji oraz łatwy i szybki montaż. Sześciostopniowy system odwróconej osmozy SUPREME-R06 to produkt dedykowany wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się doskonałym smakiem zdrowej i czystej wody z kranu.

Zestaw uzdatniania R06 został zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie naturalny smak i zapach kranówki i chcą mieć do niej dostęp o każdej porze dnia i nocy. Wybierając technologię oczyszczania H2O marki Supreme, zyskujesz gwarancję niezawodności, bezobsługowej eksploatacji, niskich kosztów użytkowania oraz ponadprzeciętnej skuteczności i bezpieczeństwa procesów uzdatniania.

Odwrócona osmoza w filtrach Supreme-R06

Mając na uwadze troskę o zdrowie wszystkich użytkowników domowych instalacji sanitarnych, stworzyliśmy system SUPREME-R06 wykorzystujący skuteczność procesu, jakim jest odwrócona osmoza. Dzięki zastosowaniu ultraskutecznej membrany amerykańskiej marki Filmtec stworzyliśmy bezwzględną barierę dla zanieczyszczeń biologicznych, chemicznych oraz mechanicznych, szkodliwych pierwiastków, metali ciężkich, a także wirusów oraz bakterii. Dedykowane rozwiązania pozwalają na zwiększenie skuteczności uzdatniania, jednocześnie wymiernie poprawiając parametry cieczy, takie jak smak i zapach. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość zastosowanych materiałów, certyfikowanych przez NFC. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania posiadają niezbędne atesty, dopuszczające urządzenia do kontaktu z wodą pitną. Zastosowanie wkładów liniowych w formie szybkozłączki QC znacznie skraca czas instalacji i powoduje, że montaż, wymiana lub wyjęcie filtrów stają się proste i nie wymagają dodatkowych uszczelniaczy typu taśma teflonowa.

Filtry do odwróconej osmozy – najważniejsze zalety:

• sześciostopniowy system uzdatniania, wykorzystujący proces, jakim jest odwrócona osmoza,
• wydajność urządzenia na poziomie 75 GPD (280 l / 24 h),
• dokładna i precyzyjna metoda oczyszczania wody pitnej,
• oryginalna, amerykańska membrana o niewielkiej porowatości,
• możliwość zainstalowania wkładu jonizującego,
• skuteczna eliminacja wirusów oraz bakterii,
• gwarancja doskonałego zapachu oraz smaku cieczy,
• wzbogaca płyny w niezbędne pierwiastki i substancje odżywcze,
• łatwa instalacja, system filtrów opartych na szybkozłączkach QC,
• obrotowa wylewka 360°, nowoczesny design, wysoka jakość wykonania.

Dzięki zastosowaniu wkładów bakteriologicznych, odpowiadających za oczyszczanie, jonizację oraz mineralizację cieczy, woda z kranu otrzymuje dokładnie takie same parametry, jak ta źródlana, sprzedawana w sklepie. Odwrócona osmoza we współpracy z sześciostopniowym systemem uzdatniania umożliwia wyprodukowanie 280 litrów doskonałej jakości H2O w ciągu doby, co pozwala w pełni zaspokoić zapotrzebowanie konsumpcyjne wieloosobowej rodziny. Jednocześnie, oferowany zestaw filtrów charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością i niskim kosztem eksploatacji. Wraz z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami dostarczany jest dwuobwodowy kranik, który nie tylko usprawni korzystanie z instalacji, ale również pasuje do każdej aranżacji kuchni. System umożliwia również podłożenie dodatkowej, zewnętrznej pompy zwiększającej ciśnienie cieczy. Odpowiednie pH wody oraz jej doskonały zapach i smak sprawiają, że sześciostopniowy system odwróconej osmozy to gwarancja najwyższej jakości filtracji oraz najlepszych parametrów.

We wszystkich systemach Supreme, w których zamontowana jest membrana osmotyczna o wydajności 75GPD, reduktor przepływu jest budowany w wężyk odprowadzający do kanalizacji.  W systemach RO Supreme, w których zastosowana membrana jest o innej wydajności, znajduje się tradycyjny ogranicznik (restryktor).

Średnica przyłącza 3/8" (DN10)
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Ciśnienie minimalne 2,8 bar
Ilość stopni filtracji 6
Szerokość 45 cm
Producent SUPREME
Prędkość filtracji (wydajność) 330-1260 L/24 H
Ciśnienie maksymalne 6 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 2,8-6 bar
Głębokość 15 cm
Wysokość 45 cm
Wymiary zbiornika 34,5 x 23,5 cm
Ilość oringów 2
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane