Korpusy narurowe 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Zanieczyszczenie H2O to problem znany na pewno każdemu, którego absolutnie nie wolno bagatelizować. Nawet mieszkając na terenie większych miast i mając dostęp do sieci wodociągowej, nie możemy mieć absolutnej pewności co do tego, że woda płynąca z kraju jest w pełni zdatna do picia. Dlaczego tak się dzieje? Systemy wodociągowe są siedliskiem wielu zanieczyszczeń, w tym między innymi piasku czy drobinek rdzy pochodzących z samych rur. Jeśli kiedyś przez jakiś czas nie było w domu wody, po jej uruchomieniu na pewno początkowo z kranu leciał płyn o niezbyt przyjemnym kolorze, a i często o nieciekawym zapachu.

O ile woda do systemów wodociągowych jest oczywiście uzdatniana, tak prawdziwy problem zaczyna się wtedy, gdy mamy własne ujęcie tego cennego dla życia płynu. W zależności od jego głębokości oraz lokalizacji możemy spotkać się z szeregiem różnych zanieczyszczeń, z których część może być nawet groźna dla naszego zdrowia. Problem ten można jednak łatwo i stosunkowo niewielkim kosztem rozwiązać. Wystarczy zamontować specjalne korpusy narurowe SUPREME, które w konkurencyjnych cenach dostępne są w naszym sklepie. Obudowa filtra wody może różnić się wielkością, przyłączem, a co za tym idzie również przepływem, odpowiednio dobrany filtr narurowy jest gwarancją odpowiedniego stopnia filtracji.

Najczęściej kupowane
Informacje

Łatwy montaż i wygodna eksploatacja

Akcesoria te zostały stworzone z myślą o bezpośrednim montażu ich na rurach dostarczających H2O do domu czy mieszkania. Nie ma tutaj znaczenia to, czy jest się podłączonym do sieci wodociągowej, czy też korzysta się z przydomowego ujęcia. Każdy ze sprzedawanych w naszym sklepie korpusów narurowych SUPREME wyposażony jest w złącza montażowe na rury o średnicy 1/2”, 3/4” oraz 1” (do wyboru podczas składania zamówienia). Akcesorium to jest wręcz uniwersalne, a jego montaż ogranicza się po prostu do jego wkręcenia na początku całej instalacji, na przykład tuż za miernikiem zużycia wody. Należy pamiętać jednak o tym, aby obudowę stabilnie przytwierdzić do ściany. Robi się to za pomocą specjalnej płytki montażowej, która dołączana jest do każdego opakowania.

Konstrukcje te są 3-częściowe i na każdy zestaw składają się:

  • Korpus narurowy,
  • Wkład filtrujący,
  • Specjalny klucz do wymiany filtra.

Niezależnie od wyboru, w każdym z takich zestawów standardowo znajduje się już jeden wkład filtrujący. Nasze korpusy narurowe SUPREME są jednak uniwersalne, a więc można w nich zamontować wkłady praktycznie każdego typu, które również dostępne są na stronie. Obudowę korpusu narurowego wykonano z przeźroczystego materiału. Ułatwia to ocenę stanu samego filtra, jak również daje podgląd na to, jak faktycznie wygląda woda docierająca do domu. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje wieloletnią trwałość, a prostota całej konstrukcji sprawia, że eksploatacja tego akcesorium jest wyjątkowo prosta.

Korpusy narurowe SUPREME – skuteczna filtracja H2O

Dostępne w sprzedaży różne rodzaje wkładów filtrujących sprawiają, że skuteczność oczyszczania cennego dla życia płynu może być na bardzo wysokim poziomie. To między innymi możliwość zmiękczania H2O, odżelaziania, usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń osadowych i wiele więcej. Co bardzo istotne, wykorzystując nasze korpusy narurowe SUPREME, można łatwo zbudować cały system uzdatniania wody bazujący na kilku różnych filtrach. Urządzenia te da się montować szeregowo, jeden za drugim, umieszczając w każdym kolejnym innego rodzaju filtr.

Produkty te nie wymagają żadnych dodatkowych akcesoriów. Do ich działania wykorzystywane jest po prostu ciśnienie wody stale obecne w instalacji. Sama konserwacja również nie stanowi żadnego problemu. Zależnie od zastosowanego typu filtra, skuteczność ich działania może być zachowana nawet przez kilka miesięcy. Obsługa polega po prostu na zakupie nowego wkładu i usunięciu starego.

Przepływający przez takie akcesorium płyn jest bardzo skutecznie oczyszczany, dzięki czemu w kranach mamy produkt naprawdę bezpieczny do spożycia, o krystalicznej barwie i wysokiej przejrzystości.

Ich zastosowanie może mieć wpływ nie tylko na zdrowie nasze i wszystkich domowników. Warto pamiętać o tym, że w wielu regionach kraju woda jest po prostu bardzo twarda. Doprowadza to do szybszego zużycia urządzeń podłączonych do instalacji, w tym przede wszystkim pralek oraz zmywarek do naczyń. Wystarczy jednak zastosować w korpusie narurowym SUPREME wkład zmiękczający, aby zlikwidować ten problem i cieszyć się długą żywotnością takich urządzeń.

Zamów korpus narurowy SUPREME już dziś!

Zapraszamy już teraz do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień za pośrednictwem sklepu. Sprzedajemy wyłącznie oryginalne korpusy narurowe SUPREME cechujące się wyjątkową skutecznością działania. Pomimo tej efektywności oraz zastosowania najlepszych możliwych materiałów, są one jednak wyjątkowo tanie w zakupie. W innych kategoriach sprzedajemy oczywiście wkłady filtrujące dopasowane do wielkości poniższej obudowy. Z naszą pomocą stworzenie wydajnego systemu uzdatniania H2O we własnym domu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Oczywiście służymy również swoim wsparciem technicznym oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji o zakupie konkretnego produktu.