Zmiękczacze wody Supreme 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Korzystanie z własnego ujęcia H2O czy dostęp do sieci wodociągowej – w obu tych przypadkach może pojawiać się problem zbyt twardej wody. Choć nie ma ona bezpośredniego, negatywnego wpływ na nasze zdrowie, to jednak użytkowanie jej w budynku niesie za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w specjalistyczne zmiękczacze wody, które dostępne są w konkurencyjnej cenie w naszym sklepie internetowym. Zmiękczacz wody do domu to rozwiązanie nie tylko proste w montażu, ale także praktycznie bezobsługowe, którego koszty utrzymania są wręcz znikome. Systemy zmiękczające SUPREME doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej. Zmiękczacz do wody to estetyczne urządzenie, które wkomponuje się w przestrzeń użytkową. 

Najczęściej kupowane
Informacje

Typowe problemy związane z używaniem twardej wody

Jakie negatywne skutki ma w tym przypadku nadmierna twardość? Przede wszystkim zmagamy się ze znacznie szybszym zużyciem różnych urządzeń AGD, w tym przede wszystkim pralek automatycznych oraz zmywarek. W elementach tych urządzeń zaczyna osadzać się kamień. Stopniowo zaczyna on blokować swobodny przepływ wody, ale doprowadza także do zużycia wielu elementów ruchomych. Stosowanie tabletek zmiękczających jest pewnym rozwiązaniem, ale niestety na dłuższą metę drogim, a przy tym mało wygodnym.

Również samo mycie naczyń w twardej wodzie staje się problemem. Na powierzchni szkła pojawia się nieestetycznie wyglądający osad, często bardzo trudny do usunięcia. Kamień stopniowo gromadzi się również na elementach sanitarnych, w tym między innymi toaletach, umywalkach, wannach czy kabinach prysznicowych.

Problem twardości szybko zauważą również osoby używające systemów centralnego ogrzewania. W grzejnikach i łączących je rurach osadza się kamień, który absorbuje spore ilości ciepła. Po dłuższym czasie zaczyna to prowadzić do stopniowego wzrostu kosztów ogrzewania, a i w skrajnych przypadkach może dojść nawet do całkowitego zablokowania rur.

Wykorzystując zamówione w naszym sklepie urządzenia zmiękczające wodę, można uwolnić się od tego problemu kompleksowo. System zmiękczający SUPREME jest wyjątkowo prosty w montażu i nie wymaga poważnego przerabiania instalacji już istniejącej w budynku. Dostępny jest on do tego w naszej ofercie w konkurencyjnej cenie i zawsze sprzedawany z długą gwarancją, aż na 10 lat.

Nowoczesne zmiękczacze SUPREME – innowacyjne złoże

Sekretem wysokiej skuteczności działania urządzeń dostępnych w poniższej ofercie jest zastosowanie w nich innowacyjnego złoża. Zawiera ono w swoim składzie żywicę monosferyczną. Dzięki niej skuteczność zmiękczania H2O jest nawet kilkukrotnie lepsza niż w przypadku systemów bazujących na tradycyjnej chemii. Złoże z dodatkiem żywicy monosferycznej wyraźnie zmniejsza przy tym koszty związane z eksploatacją całego systemu SUPREME.

Wymiana jonów w wodzie jest efektywna przez bardzo długi czas, a sam wkład rzadziej trzeba poddawać procesowi regeneracji. Z tego powodu umieszczana w specjalnym pojemniku sól w pastylkach wystarcza na dłużej. Nie ma konieczności częstego jej wymieniania oraz inwestowania w zakup nowej. Rozwiązanie to jest przy tym w pełni bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne i dlatego może być stosowane nawet w domach, w których mieszkają małe dzieci.

System zmiękczający SUPREME zadba o dobry wygląd włosów i paznokci

Regularne użytkowanie twardej H2O w domu wiąże się z jeszcze jedną istotną niedogodnością, która będzie ważna przede wszystkim z punktu widzenia kobiet. Podczas kąpieli sprzyja ona bowiem nadmiernemu wysuszaniu skóry i, co za tym idzie, szybszemu pojawianiu się zmarszczek. Negatywny wpływ dotyczy dodatkowo włosów. Po kąpieli trudno je rozczesywać i należy regularnie stosować odżywki nawilżające.

Zbyt duża twardość utrudnia przy tym rozpuszczanie detergentów. W domach z twardą wodą zużywa się w efekcie dużo więcej mydła, płynu do mycia naczyń i wielu innych środków czystości oraz higieny osobistej. Stosując nasze zmiękczacze SUPREME, można kompleksowo uwolnić się od wszystkich tych niedogodności.

W każdym zestawie znajdują się podstawowe akcesoria niezbędne do montażu urządzenia w budynku. W sklepie oferujemy jednak dodatkowo szeroki wybór elementów opcjonalnych, różnego rodzaju uchwytów, złączek czy, chociażby elastycznych rur. Z ich pomocą założenie zmiękczacza wody na pewno nie będzie wymagało wykonywania skomplikowanych i kosztów przeróbek instalacji.

Sprawdzona jakość w przystępnej cenie

Proponujemy rozwiązania, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet bardzo wymagających osób, w tym właścicieli firm czy zarządców budynków użyteczności publicznej. Systemy zmiękczające wodę zostały już wielokrotnie sprawdzone przez naszych Klientów i cieszą się one doskonałą wręcz opinią. Oryginalne, markowe zmiękczacze dostępne są w kilku wersjach do wyboru, z różnymi pojemnościami zbiornika na złoże wzbogacone o żywicę monosferyczną.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z możliwościami oferowanymi przez te systemy i z ich parametrami technicznymi oraz do składania zamówień. Służymy swoim wsparciem technicznym, a do tego gwarantujemy sprawną dostawę wszystkich zakupionych produktów.