Filtry do wody

Kompaktowy zmękczacz wody SUPREME SOFT

SUPREME-SOFT15

4 dni

Kompaktowy zmiękczacz wody SUPREME SOFT 15 L

2 698,37 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

2 698,37 zł za szt.

Wieczna walka z zaciekami na szklankach, kieliszkach, talerzach i sztućcach po ich umyciu? Nadmierne zużycie proszku oraz mydła? A może często powracające awarie zmywarki lub pralki automatycznej? Wszystkie te problemy są praktycznie zawsze efektem zbyt twardej wody płynącej z kranu. Nie ma tutaj znaczenia to, czy korzysta się z sieci wodociągowej, czy z przydomowego ujęcia (nierzadko bardzo płytkiego). Nadmierna twardość to problem występujący w większości regionów naszego kraju, z którym jednak łatwo można sobie poradzić.
Proponujemy bowiem niezawodne, nowoczesne i niezwykle wydajne zmiękczacze i filtry do wody Supreme Soft, które do swojego działania wykorzystują innowacyjną technologię. 10-letnia gwarancja jest zdecydowanie najlepszym dowodem na to, że warto postawić na to urządzenie. Proces zmiękczający H2O jest bardzo skuteczny, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji systemu. Filtry Supreme Soft wymagają użycia do regeneracji złoża dużo mniejszej ilości soli oraz wody. Związane jest to między innymi z technologią płukania przeciwprądowego UpFlow. Koszty eksploatacji są dzięki temu dużo niższe, a zmniejszone zużycie soli sprawia, że urządzenie jest przyjaźniejsze środowisku.

Zmiękczacze wody Supreme Soft gwarantują oszczędność pieniędzy

Ograniczone do minimum koszty związane ze zmiękczaniem wody w domu, w firmie czy w budynku użyteczności publicznej to nie wszystko. Przez jej twardość nierzadko generowane są dodatkowe, zupełnie niepotrzebne wydatki. Wpływa to między innymi na przedwczesne zużycie pralek oraz zmywarek, w których osadza się kamień, doprowadzając do różnych awarii. Jeśli w budynku korzysta się z systemu centralnego ogrzewania, osady budujące się w rurach odbierają ciepło i zmuszają do intensywniejszego grzania. Wzrasta również zużycie środków czystości, gdyż mydło, proszki i różne detergenty gorzej się pienią.
Nowoczesny zmiękczacz kompleksowo rozwiązuje te problemy. Zamontowany na wejściu wodociągu do budynku lub mieszkania filtr zmiękczający jonizuje całą wpływającą wodę. Nasze systemy sprawią, że skończą się wszystkie wspomniane wcześniej problemy, a także poprawi się jej smak, ponieważ filtr usunie wiele związków metali.

Filtry zmiękczające wodę – systemy o wielu zaletach

Skuteczność działania jest bardzo istotna, ale wybierając te rozwiązania, można liczyć także na wiele innych, równie ważnych zalet. Systemy zmiękczające, które proponujemy w konkurencyjnej cenie, charakteryzuje między innymi:

• pojemnik mieszczący 15 litrów złoża (monosferyczna żywica marki Lewatit o wysokiej wydajności jonizacji),
• zawór do sterowania elektronicznego w wersji objętościowej,
• komplet węży do odprowadzania popłuczyn,
• wydajna i tania regeneracja złoża metodą przeciwprądową UpFlow (zużywa wodę i sól w ilościach nawet trzykrotnie mniejszych od urządzeń klasycznych),
• czytelny i prosty w obsłudze ekran LCD wyposażony w podświetlenie i z wgranym menu w języku polskim.

Zapraszamy już teraz do składania zamówień. Zmiękczacze dostarczane są w zestawie (w częściach) z wszystkimi podstawowymi akcesoriami niezbędnymi do podłączenia urządzenia. Systemy mają również dołączoną czytelną instrukcję obsługi, prezentującą krok po kroku czynności związane z montażem. Gwarancja na 10 lat, minimalne zużycie wody związane z regeneracją złoża, a do tego niezwykle skuteczne działanie zmiękczające – najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania tego urządzenia jest gwarantowany .

 

Uwaga! W celu otrzymania gwarancji rozruch urządzenia musi być wykonany przez autoryzowanych dystrybutorów lub producenta.

Listę dystrybutorów zajdziesz na stronie: http://www.supremefilters.com/gk.htm

 

 

Ciśnienie maksymalne 8,3 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 1,4-8,3 bar
Średnica przyłącza 3/4" (DN20)
Temperatura pracy (woda) 2-48 °C
Ciśnienie minimalne 1,4 bar
Producent SUPREME
Zasilanie 230 V
Typ zaworu regulującego 541N89
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu