Wylewki i baterie kuchenne 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Baterie trójdrożne

Nie tylko jakość przefiltrowanej wody ma dla nas znaczenie, równie istotny jest estetyczny wygląd i funkcjonalne urządzenie. W naszej ofercie znajduje się duży wybór eleganckich baterii trójdrożnych, które z pewnością będą pasować do każdego wystroju kuchni. Bateria trójdrożna to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Bateria trójdrożna łączy w sobie wylewki do wody sieciowej (zimnej i ciepłej) oraz wody przefiltrowanej. Baterie trójdrożne, które posiadamy w naszej ofercie posiadają obrotową wylewkę, dzięki czemu użytkowanie staje się jeszcze wygodniejsze. Uniwersalna budowa baterii trójdrożnej sprawia, że pasują do wszystkich systemów podzlewozmywakowych oraz systemów odwróconej osmozy. Nasze baterie trójdrożne cechuje wysoka jakość wykonania, dostępne są w wersjach matowych i chromowanych, zależenie od potrzeb i upodobań użytkowników.

Wylewki kuchenne do osmozy – czysta woda w Twoim domu

Baterie do osmozy to niezwykle funkcjonalne elementy, które pozwolą Ci cieszyć się zdrową, przefiltrowaną wodą bezpośrednio z kranu. Wylewki kuchenne tego typu kupisz u nas w wersji trójdrożnej i czterodrożnej – możesz je dobrać do specyfiki działania urządzenia oraz do swoich potrzeb. Wylewki do baterii, które znajdziesz w naszej ofercie, pasują do wszystkich obecnie dostępnych na rynku systemów podzlewozmywakowych oraz odwróconej osmozy.

Baterie do osmozy są przystosowane do montażu razem z filtrem wody i pozwalają wykorzystać pełen potencjał takiego urządzenia. Możesz cieszyć się idealnie czystą i zdrową wodą bezpośrednio z kranu. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby wszystkie baterie trójdrożne i czterodrożne były wykonane z wysokiej klasy materiałów i prezentowały się stylowo. Wylewki do baterii to w końcu ważny element wyposażenia kuchni i łazienki. Jego estetyka ma więc spore znaczenie.

Kupisz u nas baterie do osmozy w różnych wariantach (także kolorystycznych). Bez problemu dopasujesz je do swojego filtra, a także do wyglądu pomieszczenia.

Wylewka trójdrożna – jak działa?

Wylewka trójdrożna jest elementem baterii do osmozy, który zapewnia dostęp do wody ciepłej, zimnej i przefiltrowanej. Taki produkt kupisz u nas wraz z kompletem akcesoriów potrzebnych do jego instalacji.

Zestaw zawiera:

  • baterię do osmozy,
  • 3 węże instalacyjne,
  • komplet przekładek,
  • komplet uszczelek.

Dostępne w naszej ofercie trójdrożne wylewki kuchenne są wyposażone w dwa perlatory – oddzielny do wody z sieci i oddzielny do filtrowanej. Pasują do wszystkich systemów podzlewozmywakowych, a ich zaletą jest obrotowy kran, który poprawia wygodę użytkowania baterii do osmozy.

Wszystkie wylewki kuchenne są wyposażone w ceramiczne zawory, które zapewniają im trwałość i bezawaryjność. Baterie do osmozy możesz kupić w wersji chromowanej lub matowej – w zależności od Twoich upodobań estetycznych.

Bateria czterodrożna – wszechstronna wylewka kuchenna

Bateria czterodrożna działa podobnie do swoich trójdrożnych odpowiedników, jednak daje jeszcze więcej możliwości. Umożliwia podpięcie do niej wody ciepłej, zimnej oraz pochodzącej z dwóch różnych rodzajów filtracji.

Można ją stosować w systemach wyposażonych w mineralizatory. Wylewka kuchenna umożliwia zmianę ustawienia baterii na pobieranie wody:

  • ciepłej,
  • zimnej,
  • nasyconej składnikami mineralnymi,
  • przefiltrowanej.

Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ pozwala korzystać dokładnie z takiej kranówki, jaka w danej chwili jest potrzebna.

  • Jeśli chcesz się napić lub przyrządzić potrawę na bazie wody, możesz pobrać tę nasyconą składnikami mineralnymi.
  • Jeśli chcesz przepłukać naczynia czy napełnić żelazko lub parownicę, woda mineralizowana nie jest potrzebna, a nawet niewskazana.

Takie wylewki kuchenne stosuje się również w przypadku zastosowania wody ze złoża REDOX.

Bateria czterodrożna to niezwykle funkcjonalne urządzenie, które pozwala na dopasowanie rodzaju wody użytkowej i pitnej idealnie do swoich potrzeb. Baterie do osmozy dostarczają wodę do Twojego kranu za pośrednictwem czterech niezależnych kanałów. Nie ma więc ryzyka, że poszczególne strumienie się ze sobą zmieszają. Masz pewność, że pobierasz dokładnie taką kranówkę, jakiej potrzebujesz w danej chwili.

Wylewki kuchenne – stylowe i niezawodne

Wiemy, że dla naszych klientów liczy się nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka. Dlatego zadbaliśmy o to, aby każda wylewka kuchenna prezentowała się stylowo i wpisywała w aktualne trendy wnętrzarskie.

Baterie do osmozy są utrzymane w nowoczesnym designie i dostępne w kilku atrakcyjnych wariantach. Możesz wybrać model chromowany (błyszczący) lub matowy. Mamy także baterie czterodrożne czarne – świetnie wyglądają w każdej kuchni, nie tylko nowoczesnej.

Systemy odwróconej osmozy to skuteczny sposób na czystą i zdrową wodę, którą możesz czerpać bezpośrednio ze swojego kranu. Postaw na solidne i funkcjonalne wylewki kuchenne, aby filtracja przebiegała bez zakłóceń i dawała Ci pełnię korzyści.

Nie masz pewności, jaką baterię do osmozy wybrać? Masz pytania? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością Ci doradzimy.

Najczęściej kupowane
Informacje