Mineralizatory wody 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Mineralizatory wody

W bardzo wielu przypadkach woda wodociągowa płynąca z naszych kranów nie spełnia naszych oczekiwań. Ze względu na wysoką zawartość chloru używanego do dezynfekcji, zanieczyszczeń lub przekroczeń stężeń metali ciężkich woda ta ma nienajlepszy smak i zapach. Coraz częściej sięgamy po wodę butelkowaną lub mineralną, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Rozwiązaniem tej sytuacji może być montaż sytemu odwróconej osmozy, a wkłady mineralizujące są jednym z elementów systemu odwróconej osmozy.

Głównym jej elementem jest membrana osmotyczna, działająca na zasadzie sita oddzielającego pod ciśnieniem wodę od wszelkiego rodzaju zawartych w niej zanieczyszczeń. Membrana zatrzymuje na swojej powierzchni zarówno szkodliwe dla organizmu związki chemiczne, zanieczyszczenia lub drobnoustroje, ale także wartościowe dla nas pierwiastki wapń, magnez czy sód. Dlatego też stosuje się mineralizator wody wzbogacający krystalicznie czysta wodę o mikroelementy niezbędne dla naszego organizmu. Mineralizator wody stosuje się do wzbogacenia oczyszczonej wody, która po membranie osmotycznej jest zupełnie jałowa.

Dostępne w sklepie mineralizatory bez problemu pasują do większości tego typu filtrów dostępnych na rynku, a ich budowa ułatwia szybką i bezproblemową wymianę, z którą poradzi sobie każdy użytkownik. Mineralizator wody marki Supreme jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przy kontakcie z wodą do spożycia.

Najczęściej kupowane
Informacje