Filtry do wody 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Pierwszym etapem filtracji by cieszyć się czystą i smaczną wodą są filtry do uzdatniania wody. Filtry do wody, które oferuje sklep pomagają zmniejszyć podstawowe przekroczenia pojawiające się w wodzie. Filtr do uzdatnienia wody usuwają z wody nadmiary żelaza czy manganu, zmiękczają wodę, a także oczyszczają wodę wielofunkcyjnie. Systemy uzdatnienia wody dostępne w naszym sklepie dzielimy na zmiękczacze, odżelaziacze oraz wielofunkcyjne filtry do uzdatnienia. Filtr wodny może oczyszczać wodę zarówno z zanieczyszczeń mechanicznych jak i pojawiających się przekroczeń niewidocznych gołym okiem. Filtr do wody może być alternatywą dla dzbanków kuchennych czy filtrów nakranowych i nablatowych.

Filtr wody do domu jest dobierany na podstawie wyników badań wody lub zaobserwowanych w trakcie użytkowania problemów np. kamienia osadowego. Filtr do wody na cały dom zwany jest również stacją uzdatniania wody i składa się z szeregu urządzeń poprawiających jakość wody, może to być również urządzenie wielofunkcyjne. Filtr do wody w domu powinien być istotnym elementem instalacji, ponieważ jakość nawet wody wodociągowej może pozostawiać wiele do życzenia.

Subcategories

 • Zmiękczacze wody Supreme
  Zmiękczacze wody Supreme

  Korzystanie z własnego ujęcia H2O czy dostęp do sieci wodociągowej – w obu tych przypadkach może pojawiać się problem zbyt twardej wody. Choć nie ma ona bezpośredniego, negatywnego wpływ na nasze zdrowie, to jednak użytkowanie jej w budynku niesie za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w specjalistyczne zmiękczacze wody, które dostępne są w konkurencyjnej cenie w naszym sklepie internetowym. Zmiękczacz wody do domu to rozwiązanie nie tylko proste w montażu, ale także praktycznie bezobsługowe, którego koszty utrzymania są wręcz znikome. Systemy zmiękczające SUPREME doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej. Zmiękczacz do wody to estetyczne urządzenie, które wkomponuje się w przestrzeń użytkową. 

 • Odżelaziacze wody Supreme
  Odżelaziacze wody Supreme

  Odżelaziacz do wody

  Choć niewątpliwie żelazo jest jednym z ważniejszych składników dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, to jednak jego nadmiar w wodzie przeznaczonej do picia zdecydowanie nie jest mile widziany. Z sytuacją tego typu bardzo często spotykają się osoby korzystające z przydomowych ujęć H2O. Pierwiastek ten może dostawać się do ujęcia z wielu różnych źródeł, ale najważniejsze jest to, że wywołany przez niego rdzawy kolor nie prezentuje się zbyt dobrze. W takiej sytuacji pomocny może się okazać odżelaziacz do wody.

  W poniższej ofercie proponujemy jednak nowoczesne filtry. Specjalna seria OXYLINE SUPREME to urządzenie skuteczne w swoim działaniu, bezpieczne do zdrowia, a przy tym proste i tanie w eksploatacji. Z jego użyciem można pozbyć się z wody nie tylko nadmiaru żelaza, ale także manganu czy siarkowodoru, pierwiastków mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka (również zwierząt).

 • Filtry Supreme Multi
  Filtry Supreme Multi

  Niska jakość wody pitnej to problem, z którym musi zmagać się wiele gospodarstw domowych. Dotyczy to nie tylko tych budynków, do których H2O dostarczane jest z prywatnych ujęć. To także różnego rodzaju zanieczyszczenia występujące w miejskich sieciach wodociągowych, które w wielu przypadkach mogą być groźne dla zdrowia, a i dodatkowo pogarszają smak, zapach oraz kolor płynu.

  Wielofunkcyjne systemy do wody Supreme Multi

  Stosowanie różnego rodzaju dzbanków uzdatniających jest oczywiście rozwiązaniem skutecznym, ale mało wygodnym oraz wydajnym. W jednym momencie możemy przefiltrować tylko niewielką ilość wody, będąc zmuszonym do ciągłego uzupełniania pojemnika. Problem można jednak rozwiązać kompleksowo, zamawiając w naszym sklepie kompaktowy system wykonany w oparciu o niezawodne filtry SUPREME MULTI. Cały zestaw można zamówić w poniższej ofercie w naprawdę przystępnej cenie i z gwarancją efektywności jego działania oraz długiej żywotności.

 • Akcesoria do filtrów Supreme
  Akcesoria do filtrów...

  W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju akcesoria do filtrów Supreme. U nas kupisz gotowe filtry do wody oraz niezbędne części i elementy, które ulegają naturalnej eksploatacji. Akcesoria do filtrów Supreme to kategoria, w której znajdziesz sól tabletkową w różnych pakietach kilogramowych, zawory by-pass, przyłącza, lejki oraz kropelkowe testery, które mogą okazać się bardzo pomocne przy określeniu stopnia twardości wody. 

  Akcesoria do filtrów – wszystko, czego potrzebujesz

  Aby filtry działały sprawnie i zapewniały idealną jakość wody, potrzebujesz do nich odpowiednich akcesoriów. Warto stawiać na produkty wysokiej jakości. Pamiętaj, że na działanie urządzeń filtrujących mają wpływ nie tylko ich fabryczne parametry, ale również to, jakie akcesoria do filtrów zostaną w nich zastosowane.

  Chcesz mieć pewność, że stawiasz na to, co najlepsze? Przejrzyj ofertę produktów, w której znajdziesz akcesoria do filtrów Supreme. Wybór jest szeroki, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci korzystają z różnorodnych systemów filtracyjnych. Dbamy o to, aby każdy znalazł to, czego potrzebuje. Przekonaj się!

  Filtry Supreme – akcesoria podstawowe

  Podstawowym akcesorium do filtrów, bez którego nie może się obejść wiele urządzeń, jest sól tabletkowa. Służy ona do zasilania złoża jonowymiennego oczyszczającego wodę. Kupisz u nas wysokiej klasy sól tabletkową, która składa się w 99,5% z chlorku sodu. Jest niemal całkowicie pozbawiona domieszek innych związków mineralnych. Dlaczego to takie ważne?

  Dzięki czystemu składowi zostaje wyeliminowane zjawisko powstawania złogów solnych w filtrze. Dodatkowo wysokiej klasy sól w tabletkach pozwala na dokładniejsze czyszczenie złoża jonowymiennego w czasie regeneracji, a także zapewnia brak odkładania się na nim niepożądanych zanieczyszczeń.

  Pamiętaj! Aby zmiękczacz wody pracował prawidłowo, zbiornik na sól w tabletkach powinien być przez cały czas w połowie zasypany.

  Oferujemy sól tabletkową w opakowaniach o różnej pojemności – od 25 kg, aż do 1000 kg. Kupisz u nas również wiele innych akcesoriów do filtrów Supreme. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w asortymencie.

  Akcesoria do filtrów Supreme – szeroki wybór

  Masz filtr Supreme? Akcesoria, jakie możesz do niego dobrać, znajdziesz w naszej ofercie. To między innymi:

  • przyłącza elastyczne,
  • lejki do zasypu złoża,
  • zawory BY-PASS do systemów OXYLINE,
  • zawory BY-PASS z mixingiem.

  Te i wiele innych akcesoriów do filtrów Supreme pozwolą Ci korzystać z urządzenia z maksymalną wydajnością, a jakość wody w Twoim domu będzie zawsze na najwyższym poziomie.

  Proponujemy także kropelkowe testy twardości wody. To bardzo ważne pomiarowe akcesorium do filtrów, dzięki któremu ocenisz pH wody w Twoich kranach. Jeśli okaże się zbyt wysokie, możesz zdecydować się na zmiękczacz, który poprawi jej parametry.

  Badanie przeprowadzisz bardzo łatwo w domowych warunkach. Wlej 5 ml wody do załączonego pojemniczka. Wstrząsając menzurką, dozuj krople do momentu zmiany koloru z czerwonego na zielony.

  Tester pozwala określić twardość wody w stopniach niemieckich (dH). Jest do niego dołączona tabelka, za pomocą której szybko przeliczysz je na inne jednostki, jeśli jest to konieczne.

  Potrzebujesz innych akcesoriów do filtrów Supreme? Nie masz pewności, na co się zdecydować? Chętnie Ci doradzimy – skontaktuj się z nami. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego z pewnością znajdziesz w niej produkty, których potrzebujesz. Kupisz je z szybką wysyłką i z gwarancją najwyższej jakości.

 • Akcesoria do filtrów
  Akcesoria do filtrów

  Akcesoria do filtrów to kategoria, w której umiejscowiliśmy przyłącze kątowe do systemów OXYLINE. Akcesoria tego typu w znaczny sposób ułatwiają montaż systemów do instalacji. Oferujemy akcesoria o wysokiej jakości wykonania, wyprodukowane w Europie. 

Filtruj

Katalog

Najczęściej kupowane
Informacje