Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Filtry do wody 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Subcategories

 • Zmiękczacze wody Supreme
  Zmiękczacze wody Supreme

  Korzystanie z własnego ujęcia H2O czy dostęp do sieci wodociągowej – w obu tych przypadkach może pojawiać się problem zbyt twardej wody. Choć nie ma ona bezpośredniego, negatywnego wpływ na nasze zdrowie, to jednak użytkowanie jej w budynku niesie za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w specjalistyczne zmiękczacze wody, które dostępne są w konkurencyjnej cenie w naszym sklepie internetowym. To rozwiązanie nie tylko proste w montażu, ale także praktycznie bezobsługowe, którego koszty utrzymania są wręcz znikome. Systemy zmiękczające SUPREME doskonale sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w obiektach firmowych czy użyteczności publicznej.

 • Odżelaziacze wody Supreme
  Odżelaziacze wody Supreme

  Choć niewątpliwie żelazo jest jednym z ważniejszych składników dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, to jednak jego nadmiar w wodzie przeznaczonej do picia zdecydowanie nie jest mile widziany. Z sytuacją tego typu bardzo często spotykają się osoby korzystające z przydomowych ujęć H2O. Pierwiastek ten może dostawać się do ujęcia z wielu różnych źródeł, ale najważniejsze jest to, że wywołany przez niego rdzawy kolor nie prezentuje się zbyt dobrze.

  W poniższej ofercie proponujemy jednak nowoczesne filtry. Specjalna seria OXYLINE SUPREME to urządzenie skuteczne w swoim działaniu, bezpieczne do zdrowia, a przy tym proste i tanie w eksploatacji. Z jego użyciem można pozbyć się z wody nie tylko nadmiaru żelaza, ale także manganu czy siarkowodoru, pierwiastków mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka (również zwierząt).

 • Filtry Supreme Multi
  Filtry Supreme Multi

  Niska jakość wody pitnej to problem, z którym musi zmagać się wiele gospodarstw domowych. Dotyczy to nie tylko tych budynków, do których H2O dostarczane jest z prywatnych ujęć. To także różnego rodzaju zanieczyszczenia występujące w miejskich sieciach wodociągowych, które w wielu przypadkach mogą być groźne dla zdrowia, a i dodatkowo pogarszają smak, zapach oraz kolor płynu.

  Wielofunkcyjne systemy do wody Supreme Multi

  Stosowanie różnego rodzaju dzbanków uzdatniających jest oczywiście rozwiązaniem skutecznym, ale mało wygodnym oraz wydajnym. W jednym momencie możemy przefiltrować tylko niewielką ilość wody, będąc zmuszonym do ciągłego uzupełniania pojemnika. Problem można jednak rozwiązać kompleksowo, zamawiając w naszym sklepie kompaktowy system wykonany w oparciu o niezawodne filtry SUPREME MULTI. Cały zestaw można zamówić w poniższej ofercie w naprawdę przystępnej cenie i z gwarancją efektywności jego działania oraz długiej żywotności.

Filtruj

Katalog

Najczęściej kupowane
Informacje