Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności serwisu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Kompaktowy zmękczacz wody SUPREME SOFT

SUPREME-SOFT20

4 dni

Kompaktowy zmiękczacz wody SUPREME SOFT 20 L

2 072,36 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

2 072,36 zł za szt.

Konieczność stosowania tabletek zmiękczających do zmywarki, ciągle psująca się pralka, nieprzyjemny zapach kranówki czy kłopoty z pienieniem się mydła lub proszku – to tylko kilka z wielu przykładów tego, czym niestety kończy się wykorzystywanie twardej wody. Źródłem tego problemu są związki wapnia, magnezu oraz różnorodnych metali które, choć znajdują się w składzie tylko w śladowych ilościach, to jednak mają diametralny wpływ na właściwości użytkowej H2O z kranu.
Wystarczy jednak przepuścić wodę przez nowoczesne zmiękczacze Supreme Soft, które w konkurencyjnej cenie można zamówić w tej ofercie. Proponujemy wyłącznie urządzenia sprawdzone, niezawodne, które cechuje nie tylko ponadprzeciętna trwałość, ale także wydajność działania. Specjalne filtry usuwają wszystkie te związki, zmiękczają wodę i jednocześnie poprawiają jej jakość. Obsługa takiego systemu jest wyjątkowo prosta, a do tego koszty związane z jego eksploatacją ograniczone do minimum.

Co można zyskać, stosując zmiękczacze Supreme Soft?

Twardość spożywanego płynu nie przekłada się bezpośrednio na nasze zdrowie, ale za to utrudnia codzienne życie i przede wszystkim naraża nas na niepotrzebne koszty. Pierwszym z problemów jest kamień osadzający się w rurach centralnego ogrzewania oraz w przewodach i różnych elementach pralek czy zmywarek. W przypadku ogrzewania podnosi to koszty, gdyż osad absorbuje dużą część ciepła. Sprzęt AGD natomiast szybciej się zużywa i konieczne jest stosowanie dodatkowych tabletek zmiękczających, które nie są tanie.
Kamień osadza się do tego na armaturze łazienkowej, w zlewie kuchennym oraz pozostawia brzydkie zacieki na naczyniach. W takiej wodzie gorzej pieni się mydło, aktywacja proszków do prania jest słabsza, a wiele innych detergentów traci swoje właściwości myjące.
Nasze systemy zmiękczające kompleksowo rozwiązują ten problem. Montuje się je na samym początku ciągu rur dostarczających wodę do budynku lub mieszkania. Zastosowany filtr jest rozwiązaniem innowacyjnym. Złoże zawiera w swoim składzie żywicę monosferyczną. Znacząco poprawia ona efektywność jonizacji, a więc usuwania wszystkich związków z H2O. Jednocześnie system zmiękczający jest tani w eksploatacji. Regeneracja złoża wymaga zastosowania niewielkiej ilości soli i wody, między innymi dzięki technologii regeneracji przeciwprądowej UpFlow. Zmniejszone ich zużycie przyczynia się dodatkowo do lepszej ochrony środowiska, a woda po filtracji jest po prostu zdrowsza.

Zmiękczacz Supreme Soft – tanie i skuteczne filtry

Tajemnicą takiej skuteczności działania tego urządzenia jest złoże posiadające żywicę monosferyczną, ale na tym jego zalety się nie kończą. Nasze systemy cieszą się ogromną popularnością na rynku i dużym zaufaniem pośród Klientów, między innymi dzięki takim cechom, jak:

• łatwa obsługa dzięki wbudowanemu w urządzenie ekranowi LCD z polskojęzycznym menu,
• niski koszt utrzymania, w tym regeneracji złoża,
• niezawodność (urządzenia sprzedajemy z 10-letnią gwarancją),
• objętościowy zawór sterowany elektronicznie oraz węże do odprowadzania popłuczyn w standardowym wyposażeniu,
• cykliczny alarm soli,
• bardzo prosta i szybka instalacja,
• szerokie zastosowanie (filtr zmiękczający sprawdzi się w prywatnych domach i mieszkaniach, budynkach firmowych oraz obiektach użyteczności publicznej).

W poniższej ofercie proponujemy filtry zmiękczające wyposażone w zbiornik mieszczący maksymalnie 20 litrów złoża. Wszystkie urządzenia z serii Supreme Soft wykonane są precyzyjnie z najlepszych jakościowo materiałów. Sprzedajemy je w konkurencyjnych cenach i zawsze zapewniamy swoje wsparcie techniczne, jeśli tylko będzie potrzebne.

Producent SUPREME
Złącze elektryczne 230/50 V/Hz
Typ zaworu regulującego 541N89
Przyłącze 3/4"
Ciśnienie robocze min./maks. 1,4 bar / 8,3 bar
Maksymalny pobór mocy 17 W
Temperatura pracy 2°C - 48°C
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu