Filtry do wody

Kompaktowy zmękczacz wody SUPREME SOFT

SUPREME-SOFT32

4 dni

Kompaktowy zmiękczacz wody SUPREME SOFT 32 L

2 926,02 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

2 926,02 zł za szt.

W bardzo dużej części polskich miast występuje problem nadmiernej twardości wody z kranu. Zmagają się z tym także właściciele domów jednorodzinnych położonych w mniejszych miejscowościach, szczególnie tam, gdzie H2O czerpie się bezpośrednio z prywatnych ujęć, często płytkich studni. Winowajcami są przede wszystkim związki wapnia oraz magnezu występujące w składzie, ale także śladowe ilości różnych innych metali.
Korzystanie z takiej kranówki zawsze stwarza wiele problemów, ale nasze systemy zmiękczające Supreme Soft bardzo szybko je wyeliminują. Nie jest to rozwiązanie ani tymczasowe, ani też bardzo kosztowne. To kompaktowe zmiękczacze, nowoczesne filtry, które kompleksowo usuwają z kranówki wszystkie związki powodujące twardość. Montowane są na początku systemu doprowadzającego wodę do budynku. Działają on niezwykle wydajnie, a przy tym nie wymagają praktycznie żadnej obsługi i można je kupić w naszym sklepie w konkurencyjnej cenie.

Zmiękczacze Supreme Soft ułatwiają codzienne życie

Pojęcie twardości jest względne, gdyż procentowa zawartość związków chemicznych może być różna w zależności od lokalizacji, ale zawsze kranówka o ich zwiększonej ilości utrudnia codzienne życie. System zmiękczający wodę przede wszystkim sprawia, że w domu lub w mieszkaniu zużywa się mniej mydła, proszków do prania i różnych detergentów.
Kolejna istotna kwestia to uszkadzanie sprzętu AGD, w szczególności pralek automatycznych oraz zmywarek. Można stosować różnego rodzaju tabletki zmiękczające, ale jest to rozwiązanie wyłącznie doraźne, a do tego generujące duże koszty. We wnętrzu tych urządzeń osadza się kamień, nie tylko zatykając rury, ale także doprowadzając do szybszego zużycia wielu części. Osady tego typu są również niepożądane w systemach centralnego ogrzewania. Oprócz zatykania rur pojawia się problem nadmiernego odbierania ciepła przez kamień. Do ogrzania pomieszczenia czy całego budynku trzeba zużyć więcej energii.
Problemów jest oczywiście dużo więcej. Filtr zmiękczający wodę rozwiąże bowiem takie niedogodności, jak białe naloty na świeżo umytych naczyniach czy osady z kamienia na umywalkach, wannach, brodzikach prysznicowych czy toaletach. W wielu przypadkach poprawia się również smak kranówki. Filtry usuwają z niej związki mogące generować metaliczny posmak.

Zmiękczacze Supreme Soft z unikalnym złożem filtrującym

Sprzedawane przez naszą firmę filtry cechują się dużo lepszą wydajnością działania w stosunku do produktów konkurencji, przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacji. Dzieje się tak dlatego, że nasz system zmiękczający wodę wykorzystuje do swojej pracy innowacyjne złoże z żywicą monosferyczną. Tego typu filtr intensyfikuję zjawisko jonizacji, a do tego jest tani w regeneracji. Zużycie wody oraz soli w tym procesie jest wyraźnie ograniczone, przez co urządzenie staje się produktem ekologicznym, bezpiecznym w użytkowaniu i tanim w eksploatacji.
Stawiając na te systemy zmiękczające wodę, można skorzystać z takich zalet, jak:

• innowacyjne złoże z żywicą monosferyczną marki Lewatit,
• tania i ekologiczna regeneracja złoża, między innymi dzięki metodzie przeciwprądowego przepływu UpFlow,
• cykliczny alarm soli,
• wyświetlacz LCD z podświetleniem i menu w języku polskim ułatwiający obsługę,
• solidne węże do popłuczyn oraz nowoczesny, sterowany elektroniczne zawór objętościowy w zestawie,
• doskonała jakość wykonania potwierdzona 10-letnią gwarancją.
Oferowany w sprzedaży zmiękczacz wyposażony jest w zbiornik mieszczący aż 32 litry złoża, a więc doskonale sprawdzi się budynkach o dużej powierzchni. Zapraszamy do zakupów. Gwarantujemy najwyższą jakość, przystępną cenę i satysfakcję z efektów działania.

Zapraszamy już teraz do składania zamówień. Zmiękczacze dostarczane są w zestawie (w częściach) z wszystkimi podstawowymi akcesoriami niezbędnymi do podłączenia urządzenia. Systemy mają również dołączoną czytelną instrukcję obsługi, prezentującą krok po kroku czynności związane z montażem. Gwarancja na 10 lat, minimalne zużycie wody związane z regeneracją złoża, a do tego niezwykle skuteczne działanie zmiękczające – najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania tego urządzenia jest gwarantowany .

 

Uwaga! W celu otrzymania gwarancji rozruch urządzenia musi być wykonany przez autoryzowanych dystrybutorów lub producenta.

Listę dystrybutorów zajdziesz na stronie: HTTP://WWW.SUPREMEFILTERS.COM/GK.HTM

 

 

Ciśnienie pracy (robocze) 1,4-8,3 bar
Średnica przyłącza 3/4" (DN20)
Temperatura pracy (woda) 2-48 °C
Ciśnienie minimalne 1,4 bar
Producent SUPREME
Zasilanie 230 V
Ciśnienie maksymalne 8,3 bar
Typ zaworu regulującego 541N89
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu