Wkłady sznurkowe 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Filtr sznurkowy

Filtr sznurkowy są idealnym rozwiązaniem w przypadku pozbywania się z instalacji zanieczyszczeń mechanicznych. Filtr do wody sznurkowy ułatwia pozbycie się osadów, mułu czy iłów, niezależnie od ich wielkości, poprawiając tym samym jakość filtrowanej wody. Tego typu filtr sznurkowy pozbawi wodę zarówno piasku, jak i rdzawych fragmentów oderwanych z rury dopływowej.

Filtry sznurkowe wykonane zostały ze sznurka polipropylenowego, który w żaden sposób nie wpływa na smak czy zapach filtrowanej wody. Filtry sznurkowe posiadają atest PZH gwarantujący bezpieczeństwo w czasie jego kontaktu z wodą pitną. Sznurkowa struktura wkładu nie wpływa znacząco na zmiany w ciśnieniu wody, powoduje również, że wkład jest odporny na chemikalia i rozwijające się na nim bakterie. Ten rodzaj filtra do wody dzięki specyficznej budowie pomaga zatrzymywać kolejne zanieczyszczenie w warstwach wkładu. Filtr do wody sznurkowy renomowanej marki Supreme cechują się wysoką jakością materiałów, z których został wykonane i co za tym idzie z wytrzymałością, która nie wpływa na dobrą cenę, a także bezpieczeństwem w kontakcie z wodą przeznaczoną do spożycia.

Wkłady sznurkowe Supreme – idealne jako pierwszym etap filtracji

Filtry sznurkowe do wody mają prostą budowę, ale wykazują niezwykle wysoką skuteczność filtracji. Świetnie sprawdzają się jako pierwszy etap oczyszczania, ponieważ są w stanie wychwytywać większe cząsteczki zanieczyszczeń, takie jak:

 • piasek,
 • rdza,
 • muł,
 • inne większe drobiny.

Takie zanieczyszczenia przepływają wraz z wodą przez sieć sznurków, z którego zbudowany jest wkład. Dzięki gęstym splotom zatrzymuje on wszelkie zanieczyszczenia obecne w wodzie. Są one skutecznie wychwytywane, a kranówka może być poddana kolejnemu etapowi oczyszczania – np. w filtrze węglowym.

Wkłady sznurkowe do filtrów – dlaczego warto?

Filtry sznurkowe do wody są przede wszystkim skuteczne, dlatego świetnie się sprawdzą, jeśli chcesz mieć pewność, że korzystasz z czystej wody pitnej i ogólnoużytkowej. Ponadto:

 • chronią instalacje grzewcze i urządzenie AGD przed przedostaniem się do nich cząsteczek mogących je uszkodzić, np. piasku,
 • poprawiają parametry organoleptyczne wody (smak i zapach),
 • nie powodują spadków ciśnienia wody w instalacji, nawet gdy są już zabrudzone,
 • wkłady sznurkowe są niepodatne na działanie chemikaliów i odporne na rozwój bakterii,
 • wkłady sznurkowe Supreme mają atest PZH, który dopuszcza je do użytkowania z wodą pitną.

Filtry sznurkowe do wody są wykonane z wysokiej jakości sznurka polipropylenowego. Jest on bardzo wytrzymały, a także w pełni bezpieczny w kontakcie z wodą. Osoby spożywające przefiltrowaną kranówkę mogą cieszyć się jej doskonałym smakiem i neutralnym zapachem. Taka woda jest pozbawiona wszelkich niepożądanych drobinek. Jeśli dodatkowo zostanie przepuszczona przez filtr węglowy, staje się idealnie czysta i w pełni bezpieczna do spożycia.

Niezawodne filtry sznurkowe do wody

Wkład sznurkowy to element jednorazowego użytku. Gdy zostanie wykorzystany, należy go wymienić na nowy. Nie musisz się jednak obawiać, że korzystanie z tej metody uzdatniania wody narazi Cię na duże koszty. Wkłady sznurkowe są bardzo wydajne i żywotne. Ich wymiana nie jest więc niezbędna zbyt często. Jeśli natomiast nadejdzie moment na założenie nowego elementu, kupisz go w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie.

Oferujemy wkłady sznurkowe Supreme w kilku wariantach do wyboru. Możesz dobrać je do typu swojego filtra, a także do Twoich potrzeb związanych z filtracją wody pitnej i ogólnoużytkowej.

Filtry sznurkowe – dlaczego warto kupić je właśnie u nas?

Filtry sznurkowe do wody to produkty, które możesz kupić w wielu miejscach – niekiedy są dostępne nawet w supermarketach. Należy jednak zachować ostrożność podczas korzystania z wkładów sznurkowych niesprawdzonego pochodzenia. Dlaczego to takie ważne?

 • Niezwykle istotny jest materiał, z którego został wykonany sznurkowy filtr do wody. Kupując u nas, masz pewność, że jest to polipropylen z atestem PZH, który można bezpiecznie stosować z wodą pitną. Masz gwarancję, że używasz sprawdzonego produktu, który nie ma negatywnego wpływu na Twoje zdrowie.
 • Jeśli kupujesz filtr w zwykłym sklepie, zwykle nie masz możliwości sprawdzenia, w jakiej technologii został wykonany. My chętnie opowiemy Ci więcej na temat każdego produktu, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.
 • Wkłady sznurkowe muszą być idealnie dopasowane do miejsca, w którym będą zastosowane. Wybór odpowiedniego produktu w supermarkecie może więc nie być łatwy. Jeśli masz wątpliwości, który rozmiar kupić, skontaktuj się z nami – chętnie Ci doradzimy.

Kupując u nas wkłady sznurkowe Supreme, masz pewność, że wybierasz produkt najwyższej jakości. To niezwykle ważne, ponieważ będzie miał on kontakt z wodą, która spożywasz i u której używasz każdego dnia. W tym obszarze nie może być miejsca na kompromisy związane np. z niesprawdzonym pochodzeniem materiału filtrującego.

Szukasz filtrów sznurkowych do wody, które pozwolą Ci zadbać o stan instalacji, urządzeń AGD i poprawią smak wody w Twoim domu? Przejrzyj ofertę i kup je wygodnie z szybką dostawą. Masz pytania? Potrzebujesz porady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Najczęściej kupowane
Informacje