Filtry do wody

Kompaktowy zmękczacz wody SUPREME SOFT

SUPREME-SOFT26

4 dni

Kompaktowy zmiękczacz wody SUPREME SOFT 26 L

2 828,46 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

2 828,46 zł za szt.

Do stwierdzenia obecności twardej kranówki w budynku często nie trzeba używać nawet specjalistycznych testerów. Biały nalot na powierzchni szklanek po ich umyciu czy brzydkie osady zbierające się w wannie, umywalce lub w kuchennym zlewie są bowiem wystarczającym dowodem tego, że warto zainwestować w system zmiękczający. Zamiast stosować rozwiązania doraźne, a więc na przykład tabletki do zmywarek, najlepiej postawić na zmiękczacze do wody Supreme Soft.
To rozwiązanie kompleksowe, systemy te zmieniają skład chemiczny całej kranówki docierającej do budynku czy do mieszkania. Filtry, poprzez jonizację, usuwają wszelkiego rodzaju związki wapnia, magnezu i innych metali, skutecznie poprawiając wskaźnik twardości. Dzięki temu urządzeniu skończą się problemy z praniem, zmywaniem czy z częstymi awariami pralek i zmywarek. Efektywniejsze i tańsze będzie również centralne ogrzewanie, gdyż gromadzący się w rurach kamień skutecznie odbiera dużą część ciepła.

Filtry zmiękczające wodę Supreme Soft mają wiele zalet

Proponowane przez nas systemy wykazują się dużo większą skutecznością zmiękczania niż produkty konkurencji. Co bardzo istotne, wydajność ta nie jest okupiona wyższymi kosztami eksploatacji. Wręcz przeciwnie, złoże regeneruje się w procesie przeciwprądowym UpFlow. Takie rozwiązanie sprawia, że zużycie soli oraz wody jest nawet trzykrotnie mniejsze niż w standardowych rozwiązaniach.
Dostępny w tej ofercie zmiękczacz ma 26-litrowy zbiornik, do którego wprowadza się innowacyjne złoże, zawierające żywicę monosferyczną marki Lewatit. Jest to filtr wysokowydajny, skutecznie jonizujący wodę i usuwający z niej wszystkie niepożądane związki. H2O o miękkim charakterze nie tylko rozwiązuje wszystkie opisane wcześniej problemy, ale także lepiej smakuje – jest pozbawione metalicznego posmaku, który często występuje przy nadmiernej twardości.
Nowoczesny system zmiękczający z 26-litrowym zbiornikiem na złoże ma oczywiście wiele innych zalet. Do tych najważniejszych należy zaliczyć:

• czytelny wyświetlacz LCD na urządzeniu z menu w języku polskim,
• zbiornik mieszczący aż 26 litrów złoża,
• tanią eksploatację dzięki nawet trzykrotnemu zmniejszeniu zużycia wody i soli do regeneracji złoża,
• cyklicznhy alarm soli,
• obecność węży do odprowadzania popłuczyn oraz objętościowego zaworu sterującego w zestawie,
• solidność wykonania potwierdzona 10-letnią gwarancją.

Filtry zmiękczające Supreme Soft to prostota montażu i obsługi

Proponujemy kompleksowe rozwiązanie problemu z twardą wodą. Zmiękczacz montuje się na rurze wejściowej do budynku czy mieszkania, najlepiej tuż za licznikiem. Dzięki temu  można korzystać z miękkiej kranówki. Dużą zaletą tego rozwiązania jest prostota jego montażu. Instrukcja krok po kroku prowadzi przez ten proces, a późniejsza obsługa systemu ogranicza się do absolutnego minimum.
Zapraszamy już teraz do skorzystania z naszej oferty. Filtry Supreme Soft rozwiążą największe nawet problemy twardości kranówki, nawet w tych miejscach, w których wodę czerpie się bezpośrednio z przydomowych ujęć, często bardzo płytkich. Filtr zmiękczający cechuje się niezwykłą wydajnością, a ogromna wytrzymałość tego urządzenia sprawia, że zakup na pewno szybko się zwróci. Proponujemy oczywiście wyłącznie oryginalne, sprawdzone i wykonane z najlepszych materiałów zmiękczacze. Artykuły te dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy już teraz do składania zamówień. Zmiękczacze dostarczane są w zestawie (w częściach) z wszystkimi podstawowymi akcesoriami niezbędnymi do podłączenia urządzenia. Systemy mają również dołączoną czytelną instrukcję obsługi, prezentującą krok po kroku czynności związane z montażem. Gwarancja na 10 lat, minimalne zużycie wody związane z regeneracją złoża, a do tego niezwykle skuteczne działanie zmiękczające – najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania tego urządzenia jest gwarantowany .

 

Uwaga! W celu otrzymania gwarancji rozruch urządzenia musi być wykonany przez autoryzowanych dystrybutorów lub producenta.

Listę dystrybutorów zajdziesz na stronie: HTTP://WWW.SUPREMEFILTERS.COM/GK.HTM

 

 

Ciśnienie pracy (robocze) 1,4-8,3 bar
Średnica przyłącza 3/4" (DN20)
Temperatura pracy (woda) 2-48 °C
Ciśnienie minimalne 1,4 bar
Producent SUPREME
Zasilanie 230 V
Ciśnienie maksymalne 8,3 bar
Typ zaworu regulującego 541N89
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu