Systemy odwróconej osmozy

Pięciostopniowy system Odwróconej Osmozy PREMIUM

SUPREME-RO5 PREMIUM

4 dni

Pięciostopniowy system Odwróconej Osmozy PREMIUM

532,52 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

532,52 zł za szt.

Pięciostopniowy system odwróconej osmozy SUPREME – RO5 PREMIUM został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb i preferencji najbardziej wymagających użytkowników. Ten ultrawydajny układ filtracyjny sprawdzi się zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w lokalu gastronomicznym lub kuchni przemysłowej dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań, takich jak oryginalna membrana osmotyczna oraz wkłady z węglem z orzechów kokosowych. Zestaw może wyprodukować aż 380 litrów czystej, zdrowej i smacznej wody pitnej na dobę.

Cechą, na jaką – poza wydajnością i niezawodnością układu oczyszczającego Supreme Premium – warto zwrócić uwagę, jest solidna konstrukcja całego zestawu. Oprócz systemu uzdatniania z membraną marki Supreme gwarantującą usuwanie drobinek do wielkości 0,0001 mikrona, zestaw wyposażony został w nowoczesną i stylową wylewkę 360, która pasuje do każdej aranżacji kuchni. Jednocześnie, nasze filtry do wody charakteryzuje łatwa i bezobsługowa eksploatacja. Wkłady mocowane są na szybkozłączkę QC, ułatwiającą montaż i wymianę oraz instalację bez konieczności stosowania dodatkowego uszczelnienia.

Odwrócona osmoza – filtrowanie klasy Premium

Skuteczność procesu, jakim jest odwrócona osmoza, wspierana technologią produkcji urządzeń klasy Premium czyni nasze systemy bezwzględnymi dla bakterii, wirusów oraz najdrobniejszych zanieczyszczeń. Membrana zatrzymuje cząsteczki o wielkości 1/10 000 000 milimetra, produkując wodę w pełni zdatną do spożycia, bez konieczności jej przegotowywania. System odwróconej osmozy SUPREME PREMIUM blokuje do 98% zanieczyszczeń, w tym magnezu, żelaza, manganu, wapnia oraz innych pierwiastków i metali ciężkich. Filtry skutecznie obniżają również zawartość chloru w wodzie, jednocześnie podnosząc poziom pH do 8,5 (odczyn zasadowy). Odwrócona osmoza jest procesem bezlitosnym dla wolnych rodników, pośrednio odpowiadających za rozwój groźnych chorób cywilizacyjnych: alergii, nowotworów, cukrzycy czy nadciśnienia. Projektując nasze filtry uzdatniające, zadbaliśmy również o podniesienie walorów zapachowych i smakowych, dzięki instalacji wkładów bakteriostatycznych z węglem z łupin orzecha kokosowego.

Pięciostopniowy system Odwróconej Osmozy – zalety:

• wysoka jakość i doskonała precyzja wykonania,
• najlepsza wydajność filtrów: 378 l / 24 h (100 GPD),
• wkłady mocowane na szybkozłączkę QC – szybka instalacja bez dodatkowych uszczelnień,
• usuwa bakterie i wirusy,
• eliminuje do 98% zanieczyszczeń z cieczy,
• skutecznie blokuje cząsteczki o wielkości do 0,0001 mikrona,
• obniża stężenie chloru, oczyszcza wodę z metali ciężkich oraz szkodliwych związków chemicznych,
• poprawia zapach oraz smak dzięki filtrom z węglem z łupiny orzecha kokosowego,
• umożliwia instalację dodatkowych wkładów jonizacyjnych oraz mineralizujących,
• możliwość podłączenia dodatkowej zewnętrznej pompy zwiększającej ciśnienie powietrza,
• w zestawie ze stylową, metalową wylewką,
• komplet wyposażony w niezbędne akcesoria montażowe,
• niskie koszty eksploatacyjne,
• wykonany z certyfikowanych tworzyw i materiałów.

Odwrócona osmoza – szeroki wybór filtrów

Marka Supreme od lat dostarcza wysokiej klasy systemy uzdatniania w technologii odwróconej osmozy. Ich zastosowanie zapewnia dostęp do czystej, smacznej i zdrowej wody pitnej dla całej rodziny. Możliwość wyprodukowania aż 380 litrów czystej H2O na dobę czyni system ultrawydajnym i doskonałym dla najbardziej wymagających użytkowników.

We wszystkich systemach Supreme, w których zamontowana jest membrana osmotyczna o wydajności 75GPD, reduktor przepływu jest budowany w wężyk odprowadzający do kanalizacji.  W systemach RO Supreme, w których zastosowana membrana jest o innej wydajności, znajduje się tradycyjny ogranicznik (restryktor).

Ciśnienie maksymalne 6 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 3-6 bar
Głębokość 15 cm
Średnica przyłącza 3/8" (DN10)
Producent SUPREME
Temperatura pracy (woda) 4-45 °C
Ciśnienie minimalne 3 bar
Ilość stopni filtracji 5
Szerokość 45 cm
Prędkość filtracji (wydajność) 450-1700 L/24 H
Wysokość 35 cm
Wymiary zbiornika 34,5 x 23,5 cm
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane