Systemy odwróconej osmozy

Ośmiostopniowy system Odwróconej Osmozy PREMIUM

SUPREME-RO8 PREMIUM

4 dni

Ośmiostopniowy system Odwróconej Osmozy PREMIUM

934,96 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

934,96 zł za szt.

Ośmiostopniowy osmotyczny jonizator SUPREME R08 PREMIUM łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, najlepsze komponenty oraz europejską produkcję. Wszystko to powoduje, że rozwiązania  klasy Premium w zakresie filtrowania i odwróconej osmozy są absolutnie bezkonkurencyjne.

System odwróconej osmozy wyposażony został w bakteriostatyczne wkłady z polipropylenowej włókniny oraz dedykowaną membranę osmotyczną , która gwarantuje wydajność na poziomie 100 GPD (380 litrów na dobę). Zestaw umożliwia filtrację zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,0001 mikrona. Oznacza to, że membrana zatrzymuje cząsteczki i bakterie 10 000 000 razy mniejsze niż 1 mm. Tak dokładny system pozwala usunąć z wody do 98% wszystkich zanieczyszczeń – zarówno chemicznych, biologicznych, jak i mechanicznych. W trakcie uzdatniania osmotycznego usuwane są m.in. jony manganu, żelaza, magnezu, metali ciężkich, wapnia, pierwiastki radioaktywne, a także wirusy i większość bakterii. Oczyszczoną z wykorzystaniem odwróconej osmozy popularną 'kranówkę' można spożywać bez uprzedniego przegotowania. Zastosowanie filtrów obniża również stężenie chloru oraz innych zanieczyszczeń.

Odwrócona osmoza – filtry klasy Premium

W skład systemu odwróconej osmozy Supreme Premium wchodzi liniowy jonizator wody BIOCERA (S-L-FIR-BIO), skutecznie poprawiający jej jakość oraz podnoszący poziom pH. Dodatkowo system alkalizuje H2O (zmiata wolne rodniki, odpowiadające za wiele chorób). Urządzenie obniża potencjał ORP, zmniejsza klastery cieczy, znacznie przyspieszając proces nawadniania organizmu.

Wysokiej jasności złoże bioceramiczne, w które wyposażono filtry S-L-FIR, emituje promienowanie w podczerwieni. Poddawana temu promieniowaniu woda znacznie lepiej wpływa na ogólną kondycję naszego organizmu, usprawnia usuwanie toksycznych substancji oraz przyspiesza przemianę materii. Dzięki podniesieniu pH (odczyn zasadowy), staje się ona naturalnym antyoksydantem dla naszego organizmu, zmiatając wolne rodniki odpowiadające za wiele chorób i stanów zapalnych.

Konstrukcja jonizatora oparta jest na nowoczesnych, liniowych wkładach QC (szybkozłączkach), umożliwiających szybką i sprawną wymianę bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów uszczelniających typu taśma teflonowa. Filtry S-L-CARB-QC zawierają węgiel z łupin orzecha kokosowego, który odpowiada za poprawę smaku i nadaje wodzie przyjemny zapach. Z kolei wkłady S-L-CARB-QC odpowiadają za wzbogacenie wody niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu pierwiastkami.

Zestaw do filtrowania metodą odwróconej osmozy SUPERME R08 PREMIUM wyposażony jest w obrotową wylewkę 360°, która w połączeniu z nowoczesnym designem sprawia, że kranik pasuje do każdej aranżacji.

Najważniejsze zalety zestawu SUPREME R08 PREMIUM – odwrócona osmoza:

• najlepsza na rynku membrana osmotyczna – wydajność 100 GPD (380l/24h),
• eliminacja szkodliwych dla zdrowia toksyn,
• bakteriostatyczne wkłady z włókniny PP,
• certyfikowane przez NSF materiały do produkcji,
• wyposażony w liniowy jonizator podnoszący pH (8,5) oraz obniżający ORP (-200 mV),
• ograniczenie ryzyka zachorowalności na cukrzycę, choroby nowotworowe, nadciśnienie,
• wzbogaca wodę w sód, magnez, wapń, potas oraz inne cenne pierwiastki,
• zmniejszenie klasterów cieczy (51,497 Hz) – trzykrotnie szybsze nawadnianie organizmu,
• usuwanie zanieczyszczeń nie mniejszych niż 0,0001 mikrona (także wirusy i bakterie),
• w zestawie nowoczesna wylewka 360 stopni,
• wkłady montowane na szybkozłączkę,
• regulacja twardości, redukcja metali ciężkich, chloru, pestycydów.

We wszystkich systemach Supreme, w których zamontowana jest membrana osmotyczna o wydajności 75GPD, reduktor przepływu jest budowany w wężyk odprowadzający do kanalizacji.  W systemach RO Supreme, w których zastosowana membrana jest o innej wydajności, znajduje się tradycyjny ogranicznik (restryktor).

Ciśnienie minimalne 3 bar
Ilość stopni filtracji 8
Szerokość 45 cm
Prędkość filtracji (wydajność) 450-1700 L/24 H
Ciśnienie maksymalne 6 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 3-6 bar
Głębokość 15 cm
Średnica przyłącza 3/8" (DN10)
Producent SUPREME
Temperatura pracy (woda) 4-45 °C
Wysokość 50 cm
Wymiary zbiornika 34,5 x 23,5 cm
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: