Systemy odwróconej osmozy

Siedmiostopniowy system Odwróconej Osmozy

SUPREME-RO7

4 dni

Siedmiostopniowy system Odwróconej Osmozy, SUPREME

486,99 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

486,99 zł za szt.

Dedykowany wszystkim miłośnikom zdrowego stylu życia siedmiostopniowy system odwróconej osmozy Supreme pozwala cieszyć się krystalicznie czystą wodą z kranu o atrakcyjnym zapachu i doskonałym smaku. Wysoka jakość wykonania, łatwy montaż oraz zastosowanie oryginalnej, ultraszczelnej membrany powodują, że zestaw doskonale sprawdzi się w każdym domu, oferując najlepsze parametry w swojej klasie.

System SUPREME-R07 zapewnia wydajne i bardzo dokładne uzdatnianie cieczy dzięki wykorzystaniu zjawiska, jakim jest odwrócona osmoza. Wyposażony w specjalny układ filtrujący, nie tylko zatrzymuje zanieczyszczenia, ale równocześnie podnosi wartości kranówki, dostarczając jej cennych wartości, pierwiastków i składników odżywczych. Konstrukcja systemu SUPREME-R07 oparta jest o membranę osmotyczną Filmtec – gwarantującą skuteczność na poziomie 96-98%. Dzięki niej zyskujesz pewność, że do wody pitnej nie przedostaną się żadne zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne, ani bakterie czy wirusy.

Wydajne filtry w trosce o Twoje zdrowie

Na uwagę zasługuje wydajność całego systemu, mogącego wyprodukować aż 280 litrów ultra czystej H2O w ciągu doby. Dzięki swoim parametrom zestaw doskonale zda egzamin także w wieloosobowych i wielopokoleniowych rodzinach, zapewniając każdemu dostęp do świeżej, zdrowej i smacznej herbaty, aromatycznej kawy czy innych napojów przyrządzanych w oparciu o domową instalację sanitarną.

Zarówno instalacja, jak i montaż całego systemu nie wymagają zaawansowanej wiedzy i żadnych dodatkowych narzędzi. Wszystkie niezbędne akcesoria, włącznie ze stylową wylewką 360° znajdują się w zestawie. Filtry wyposażone zostały w szybkozłączkę QC, co gwarantuje ich błyskawiczną instalację, demontaż lub wymianę – bez konieczności stosowania innych uszczelniaczy.

Układ uzdatniający wyposażony został w specjalne wkłady filtrujące S-L-FIR (wkład jonizujący odpowiadający za regulację pH płynów) oraz S-L-MIN (wkład mineralizujący wodę i ubogacający ją o niezbędne dla prawidłowego rozwoju pierwiastki).

Siedmiostopniowy system osmotyczny Supreme – najważniejsze zalety:

• doskonała wydajność urządzenia 75 GPD (280 l/24 h),
• najdokładniejsza technologia uzdatniania wody pitnej,
• wkład jonizujący, obniżający pH cieczy,
• wkład mineralizujący, dostarczający wapnia oraz magnezu,
• łatwy montaż i szybka instalacja dzięki systemowi szybkozłączek QC,
• wszystkie niezbędne akcesoria w zestawie,
• najlepsza na rynku membrana osmotyczna o skuteczności 96-98%,
• bezwzględna dla większości bakterii, wirusów oraz drobnoustrojów,
• poprawia zapach i smak płynów,
• gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania,
• w komplecie ze stylową, obrotową wylewką, pasująca do każdej kuchni,
• niski koszt eksploatacji,
• trwałość i wysoka jakość wykonania.

Skuteczność procesu, jakim jest odwrócona osmoza i wykorzystanie jej w technologii filtracji wody pitnej zaowocowało bogatą ofertą filtrów i systemów uzdatniających marki Supreme. W naszej ofercie każdy znajdzie idealny zestaw oczyszczający dla własnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że oferowane produkty ułatwią korzystanie z domowej instalacji wodociągowej i poprawią smak cieczy, chroniąc przed drobnoustrojami, bakteriami oraz wolnymi rodnikami. W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie do naszych systemów osmotycznych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobiście w siedzibie firmy.

We wszystkich systemach Supreme, w których zamontowana jest membrana osmotyczna o wydajności 75GPD, reduktor przepływu jest budowany w wężyk odprowadzający do kanalizacji.  W systemach RO Supreme, w których zastosowana membrana jest o innej wydajności, znajduje się tradycyjny ogranicznik (restryktor).

Głębokość 15 cm
Średnica przyłącza 3/8" (DN10)
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Ciśnienie minimalne 2,8 bar
Ilość stopni filtracji 7
Szerokość 45 cm
Producent SUPREME
Prędkość filtracji (wydajność) 330-1260 L/24 H
Ciśnienie maksymalne 6 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 2,8-6 bar
Wysokość 45 cm
Wymiary zbiornika 34,5 x 23,5 cm
Ilość oringów 2
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane