Systemy odwróconej osmozy

Sześciostopniowy system Odwróconej Osmozy PREMIUM

SUPREME-RO6 PREMIUM

4 dni

Sześciostopniowy system Odwróconej Osmozy PREMIUM

560,98 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

560,98 zł za szt.

Największą zaletą sześciostopniowego systemu odwróconej osmozy SUPREME-R06 PREMIUM jest jego ponadprzeciętna wydajność. Filtry produkują aż do 380 litrów czystej, zdrowej wody na dobę, dzięki czemu układ osmotyczny sprawdzi się w każdym domu, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Cechą, która sprawia, że technologia oferowana przez Supreme nie ma sobie równych na rynku, jest zastosowanie oryginalnej, ultraskutecznej membrany osmotycznej.. Stanowi ona naturalną zaporę dla cząsteczek o wielkości do 0,0001 mikrona – 10 000 000 razy mniejszych niż 1 mm. Dzięki temu odwrócona osmoza Supreme Premium stanowi bezwzględną zaporę dla większości bakterii, wirusów oraz drobnoustrojów.

Odwrócona osmoza Supreme

System został wyposażony w wydajne, trwałe i łatwe w eksploatacji wkłady filtrujące o charakterystyce liniowej. Mocowane na szybkozłączkę QC, charakteryzują się szybkim montażem, bez konieczności stosowania dodatkowych uszczelnień, np. taśmy teflonowej. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, dzięki którym samodzielnie zamontujesz układ osmotyczny w swojej przydomowej instalacji wodociągowej. Zestawy klasy premium wyposażone są w filtry mineralizujące S-L-MIN-QC wzbogacające ciecz w niezbędne dla ludzkiego organizmu wartości oraz węglowe S-L-CARB-QC, z aktywnym węglem z łupin orzecha kokosowego, poprawiające zapach i podnoszące walory smakowe. Jednocześnie, istnieje możliwość podłączenia wkładu jonizującego, nasycającego wodę niezbędnymi pierwiastkami i minerałami, takimi jak jony żelaza, wapnia czy magnezu.

Supreme Premium – najważniejsze zalety systemu odwróconej osmozy:

• doskonała wydajność uzdatniania (100 GPD = 378 l / 24 h),
• szybki i łatwe mocowanie wkładów dzięki szybkozłączce QC,
• wkład S-L-CARB-QC, z aktywnym węglem z łupin orzecha kokosowego dla poprawy zapacu i smaku,
• filtr mineralizujący S-L-MIN-QC,
• wysoka jakość i doskonałą precyzja wykonania,
• markowa, amerykańska membrana pochłaniająca do 96-98% zanieczyszczeń,
• bezwzględna dla wirusów, drobnoustrojów i bakterii,
• niskie koszty eksploatacji,
• bakteriostatyczne wkłady polipropylenowe bez zawartości metali ciężkich,
• wysokiej jakości komponenty posiadające certyfikat NSF,
• nowoczesna, stylowa wylewka, pasująca do każdej aranżacji,
• możliwość instalacji wkładu jonizującego S-L-FIR,
• łatwa instalacja – niezbędne akcesoria montażowe dostępne w zestawie.

Wysoka jakość wykonania, bezobsługowa eksploatacja oraz gwarancja doskonałej wydajności filtracji – system odwróconej osmozy SUPREME-R06 PREMIUM spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Filtrowana woda ma doskonały smak i spełnia wszystkie normy w zakresie parametrów użytkowych. Odwrócona osmoza to proces gwarantujący niezwykle wysoką skuteczność oczyszczania oraz uzdatniania wody, przy jednoczesnym nasyceniu jej niezbędnymi minerałami oraz pierwiastkami. Systemy klasy Premium charakteryzują się podwyższoną przepustowością, intuicyjnym montażem i nowoczesnym designem, dzięki czemu komponują się z większością współczesnych aranżacji wnętrz.

Nie wiesz, jak dobrać odpowiednie filtry do wody klasy Premium? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Z przyjemnością ułatwimy Ci wybór optymalnych rozwiązań, w pełni odpowiadających na Twoje indywidualne potrzeby.

We wszystkich systemach Supreme, w których zamontowana jest membrana osmotyczna o wydajności 75GPD, reduktor przepływu jest budowany w wężyk odprowadzający do kanalizacji.  W systemach RO Supreme, w których zastosowana membrana jest o innej wydajności, znajduje się tradycyjny ogranicznik (restryktor).

Głębokość 15 cm
Średnica przyłącza 3/8" (DN10)
Producent SUPREME
Temperatura pracy (woda) 4-45 °C
Ciśnienie minimalne 3 bar
Ilość stopni filtracji 6
Szerokość 45 cm
Prędkość filtracji (wydajność) 450-1700 L/24 H
Ciśnienie maksymalne 6 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 3-6 bar
Wymiary zbiornika 34,5 x 23,5 cm
Wysokość 40 cm
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane