Wkłady liniowe

Liniowy jonizator wody 11" x 2 1/2" SUPREME/BIOCER

S-L-FIR-BIO

4 dni

Liniowy jonizator wody 11" x 2 1/2" SUPREME/BIOCER

323,58 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

323,58 zł za szt.

Kompatybilny z większością dostępnych na rynku systemów odwróconej osmozy liniowy jonizator S-L-FIR-BIO - 2,5’’ znajdzie zastosowanie w domowej instalacji filtrującej. Urządzenie charakteryzuje się wielokierunkowym działaniem, podnosząc poziom pH, jonizując i alkalizując wodę (działa antyoksydacyjnie). Jednocześnie, działanie jonizatora pozwala zmniejszyć klastery cieczy do 51,497 Hz, umożliwiając aż trzykrotnie szybsze nawadnianie organizmu. Dodatkowo filtry wzbogacają H2O w wartościowe pierwiastki takie jak: magnez, potas, wapń oraz sód.

Oferowany produkt wyposażony jest w przyłącza oraz szybkozłączkę QM. Dzięki nim instalacja w systemie uzdatniania jest szybka i łatwa – bez konieczności stosowania taśmy teflonowej lub innych, wykorzystywanych w tym celu uszczelniaczy. Zastosowanie tego rodzaju przyłącza eliminuje również jakiekolwiek trudności w przypadku demontażu urządzenia lub jego wymiany.

Liniowy jonizator wspierający proces, jakim jest odwrócona osmoza, współdziała ze wszystkimi filtrami marki Supreme oraz z większością dostępnych na rynku systemów uszlachetniania do celów domowych i przemysłowych. Produkt atestowany przez PZH – dopuszczony do kontaktu z wodą pitną.

Jonizator liniowy S-L-FIR-BIO- 2,5’’ - najważniejsze zalety:

• wspiera skuteczność oczyszczania z wykorzystaniem zjawiska odwróconej osmozy,
• skutecznie podnosi poziom pH wody oraz obniża ORP,
• eliminuje groźne dla organizmu związki chemiczne oraz toksyny,
• poprawia przyswajalność naturalnych związków mineralnych przez organizm,
• pozwala na 3-krotnie szybsze nawadnianie organizmu dzięki zmniejszeniu klastrów cieczy do 51,497 Hz,
• wzbogaca H2O w niezbędne dla organizmu pierwiastki: sód, potas, magnez, wapń,
• przyspiesza przemianę materii,
• ogranicza ryzyko zachorowań na nowotwory, cukrzycę, nadciśnienie i inne choroby cywilizacyjne,
• zmiata wolne rodniki (działanie antyoksydacyjne), opóźniając m.in. procesy starzenia,
• sprawia, że 'kranówka' smakuje znacznie lepiej,
• obsługuje najpopularniejsze filtry oraz systemy odwróconej osmozy,
• sprzedawany wraz z szybkozłączem QM oraz zestawem wygodnych i szybkich przyłączy.

Zastosowanie liniowego jonizatora w systemie domowego oczyszczania pozwala na dodatkowe podniesienie wartości wody pitnej. W połączeniu z właściwościami układu odwróconej osmozy urządzenie zapewnia w pełni skuteczne uzdatnianie cieczy, niezależnie od jej wyjściowych właściwości fizycznych i chemicznych. Jednocześnie, dostarcza cennych dla ludzkiego organizmu pierwiastków, poprawia jego odporność i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie wielu narządów w naszym ciele. Liniowe jonizatory Supreme, podobnie jak wszystkie nasze systemy filtrujące i osmotyczne, posiadają wszelkie niezbędne atesty, dzięki czemu ich używanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia – zarówno dla tych nieco starszych, jak i najmłodszych mieszkańców domu. Dodatkową zaletą jonizatora jest jego łatwa i szybka instalacja – zastosowanie szybkozłącza QM sprawia, że zarówno montaż, jak i wymiana urządzenia nie sprawią żadnych trudności i nie wymagają stosowania dodatkowych komponentów i uszczelniaczy.

Filtry Supreme – odwrócona osmoza

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Supreme w zakresie urządzeń i systemów odwróconej osmozy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo w wyborze. Szeroka gama oferowanych przez nas rozwiązań z pewnością ułatwi wybór zestawu, który w pełni odpowie Państwa indywidualnym potrzebom.

Wymiary (cal) 2,5 x 11
Żywotność (litry) 6000
Zakres pH 8,5
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Producent SUPREME
Poziom ORP -200 mV
Poziom zmineralizowania wody (TDS) 30-40 ppm
Przypominacz po 6 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: