Wkłady liniowe

Membrana kapilarna w obudowie liniowej 10"

S-HM

Membrana kapilarna w obudowie liniowej 10",SUPREME

47,97 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

47,97 zł za szt.

ZAPYTAJ O PRODUKT

S-HM – najwyższej jakości membrana kapilarna 10’’ w obudowie liniowej. Filtry skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia od 0,02 mikrona i większe. Dla większości zanieczyszczających wodę bakterii i wirusów stanowi zaporę nie do przejścia.

Oferowana membrana kapilarna jest w pełni kompatybilna z większością filtrów SUPREME do wody wykorzystujących zjawisko odwróconej osmozy. Otrzymała atest Polskiego Związku Higieny, dopuszczający do kontaktu urządzenia z cieczą przeznaczoną do bezpośredniego spożycia. W zestawie znajduje się szybkozłączka QM, dzięki której montaż oraz demontaż odbywają się ekspresowo i całkowicie bezproblemowo. Instalacja membrany nie wymaga stosowania dodatkowych uszczelnień, w tym taśmy teflonowej lub innych.

Najważniejsze zalety membrany kapilarnej S-HM:

• skutecznie eliminuje zanieczyszczenia nie mniejsze niż 0,02 mikrona,
• zapobiega przedostawaniu się do napojów większości bakterii i wirusów,
• uwalnia wodę od zanieczyszczeń mechanicznych: kamienia, rdzy, zawiesin i piasku,
• wykonana z wysokiej jakości tworzywa pozwalającego na kilka lat eksploatacji,
• w zestawie szybkozłącza QM umożliwiająca szybką i łatwą instalację lub wymianę urządzenia,
• brak konieczności stosowania dodatkowych uszczelniaczy,
• w pełni zgodna ze specyfikacją większości dostępnych na rynku układów odwróconej osmozy.

Zastosowanie i skuteczność membrany osmotycznej

Membrana stanowi niezwykle istotny element każdego systemu oczyszczającego, wykorzystującego zjawisko, jakim jest odwrócona osmoza. Woda pod ciśnieniem trafia na błonę membrany, przez którą przenikają wyłącznie cząsteczki oczyszczonej H2O, z kolei wszystkie drobinki o wielkości 0,02 mikrona i większe zostają odseparowane i wraz ze ściekami trafiają do kanalizacji. Aby wydłużyć żywotność membrany i podnieść skuteczność procesu uzdatniania wody, należy chronić ją możliwie najlepszej jakości filtrami, mechanicznymi oraz węglowymi. Oferowana membrana kapilarna jest w pełni kompatybilna z większością dostępnych na rynku produktów, dzięki czemu cały system odwróconej osmozy zagwarantuje wydajną i skuteczną pracę.

Dzięki bardzo niskiej porowatości tworzywa, z jakiego wykonywane są filtry osmotyczne, mogą one skutecznie „wyłapywać” wirusy oraz drobinki zanieczyszczeń. Typowa bakteria jest nawet 3 000 razy większa niż cząsteczka H2O - stąd tak wysoka efektywność całego procesu.

Odwrócona osmoza – skuteczne filtry marki Supreme

Zdrowa i smaczna 'kranówka', aromatyczna kawa i pyszna herbata – uzdatnianie z wykorzystaniem zjawiska odwróconej osmozy pozwala w ogromnym stopniu podnieść jakość przygotowywanych napojów oraz poprawić parametry domowej instalacji. Dzięki zastosowaniu rozwiązań marki Supreme otrzymują Państwo pełną gwarancję zdrowej i smacznej wody z kranu, nadającej się do bezpośredniego spożycia.

Wszystkie produkty i systemy uzdatniania dostarczane przez naszą firmę łączą w sobie wysoką jakość wykonania, łatwą i bezobsługową eksploatację oraz zgodność z najbardziej restrykcyjnymi wymogami z zakresu ochrony zdrowia i higieny. Jednocześnie, oferowane rozwiązania pozwalają wzbogacać ciecz w cenne dla ludzkiego organizmu minerały i związki oraz pierwiastki chemiczne. Wspomagają one budowę mocnych kości, silnych stawów, podnosząc odporność oraz odpowiadają za prawidłowy przebieg wielu procesów ludzkim organizmie.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą filtrów działających w systemie odwróconej osmozy. Zapewniamy szeroki katalog produktów oraz rozwiązania w pełni dostosowane do Państwa indywidualnych wymagań.

Żywotność (miesiące) 12
Prędkość filtracji (wydajność) 2,9 L/min
Producent SUPREME
Wymiary (cm) 27 x 7,0
Średnica przyłącza 1/4" (DN8)
Temperatura pracy (woda) 2-45 °C
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu

Produkty powiązane