Filtry do wody

Kompaktowy zmękczacz wody SUPREME SOFT

SUPREME-SOFT11

4 dni

Kompaktowy zmiękczacz wody SUPREME SOFT 11 L

2 625,20 zł/szt
brutto + koszty wysyłki

2 625,20 zł za szt.

Sole wapnia, magnezu i innych metali w wysokim stężeniu – to właśnie powoduje twardość wody płynącej z naszych kranów. Jest to problem bardzo powszechny, z którym borykają się nie tylko osoby korzystające z przydomowych ujęć, ale także właściciele budynków podłączonych do miejskich sieci wodociągowych. Choć raczej nie jest ona groźna dla naszego zdrowia, to jednak korzystanie z niej jest uciążliwe, a przy tym nierzadko podnosi koszty utrzymania całego budynku.
Nie trzeba jednak wydawać ogromnych pieniędzy na filtry, aby raz na zawsze uwolnić się od tego problemu. Nasze systemy zmiękczające Supreme Soft są tanie w zakupie, wyjątkowo proste w montażu, a przy tym skuteczne w działaniu i praktycznie bezobsługowe.

Filtry Supreme Soft – dlaczego warto zmiękczać wodę?

W zależności od tego, jakie konkretnie metale znajdują się w składzie pitnej H2O, na pewno w przypadku problemu jej twardości można spotkać się z niezbyt przyjemnym smakiem. Konsekwencje korzystania z takiej wody są jednak dużo poważniejsze i nierzadko niosą za sobą ryzyko ponoszenia dużych kosztów. Wykorzystując nasz zmiękczacz Supreme Soft, można uniknąć między innymi takich sytuacji, jak:

• przedwczesna awaria pralek automatycznych oraz zmywarek,
• wyższe koszty ogrzewania związane z kamieniem osadzającym się wewnątrz systemu, który skutecznie absorbuje ciepło,
• cykliczny alarm soli,
• mniej efektywne pranie oraz mycie (mydło i inne detergenty gorzej się pienią),
• brzydkie zacieki z kamienia w zlewach, umywalkach, wannach czy kabinach prysznicowych.

Jak działają filtry i system zmiękczający wodę Supreme Soft?

Sekretem wysokiej skuteczności działania naszych produktów, jest zastosowanie złoża mającego w swoim składzie żywicę monosferyczną. W połączeniu z unikalną technologią płukania przeciwprądowego otrzymujemy rozwiązanie cechujące się wyjątkową efektywnością. Filtr zmiękczający charakteryzuje się długą żywotnością i, co bardzo istotne, regeneracja samego złoża nie niesie za sobą wysokich kosztów.
W porównaniu do systemów konkurencji ten zmiękczacz jest przy tym w pełni przyjazny środowisku i jednocześnie oczywiście także ludziom. Filtr jest najwyższej jakości, o czym najlepiej świadczy aż 10-letnia gwarancja, którą otrzymują na urządzenie wszyscy nasi Klienci. To najnowocześniejsza technologia doskonale sprawdzająca się nie tylko w prywatnych domach czy mieszkaniach, ale również w budynkach firmowych czy w obiektach użyteczności publicznej.

System zmiękczający wodę Supreme Soft – najważniejsze zalety

Wysoka skuteczność działania oraz wieloletnia trwałość to bardzo istotne, ale nie jedyne zalety cechujące nasze zmiękczacze. Zalicza się do nich bowiem także:

• sterowany elektronicznie zawór objętościowy w standardowym wyposażeniu,
• wygodna obsługa z poziomu czytelnego wyświetlacza LCD wbudowanego w urządzenie,
• technologia przeciwprądowej regeneracji złoża UpFlow zużywająca sól i wodę w niewielkich ilościach,
• szybka i łatwa instalacja,
• zbiornik mieszczący 11 litrów złoża z żywicą monosferyczną,
• solidność wykonania.

Zapraszamy już teraz do składania zamówień. Zmiękczacze dostarczane są w zestawie (w częściach) z wszystkimi podstawowymi akcesoriami niezbędnymi do podłączenia urządzenia. Systemy mają również dołączoną czytelną instrukcję obsługi, prezentującą krok po kroku czynności związane z montażem. Gwarancja na 10 lat, minimalne zużycie wody związane z regeneracją złoża, a do tego niezwykle skuteczne działanie zmiękczające – najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania tego urządzenia jest gwarantowany .

 

Uwaga! W celu otrzymania gwarancji rozruch urządzenia musi być wykonany przez autoryzowanych dystrybutorów lub producenta.

Listę dystrybutorów zajdziesz na stronie: HTTP://WWW.SUPREMEFILTERS.COM/GK.HTM

 

 

Średnica przyłącza 3/4" (DN20)
Temperatura pracy (woda) 2-48 °C
Ciśnienie minimalne 1,4 bar
Producent SUPREME
Zasilanie 230 V
Ciśnienie maksymalne 8,3 bar
Ciśnienie pracy (robocze) 1,4-8,3 bar
Typ zaworu regulującego 541N89
Przypominacz po 12 miesiącach od zakupu